Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

„Ikea“ baldai iš Lenkijos. Gal verta pabandyti?
2015-03-22 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Lietuviai jau daugelį metų žavėjosi skandinaviškais „Ikea“ baldais ir su nekantrumu laukė, kada šis prekybos tinklas įsikurs mūsų šalyje. 2013 metų vidurvasarį Vilniuje duris atvėrė tikrai nemažas šio tinklo prekybos centras, kurį jau spėjo įvertinti mūsų tautiečiai.


„Ikea“ baldai iš Lenkijos. Gal verta pabandyti? title=

Šiuo metu, įvertinę jo pliusus ir minusus, kai kurie jų nebesilanko Vilniuje su tikslu aplankyti „Ikea“ centrą. Kodėl toks sprendimas priimtas? Nejaugi buvusieji šių skandinaviškų baldų ir interjero elementų vertintojai staiga nusivylė jais?

Tikėtina, kad ne, nes šios produkcijos kokybė tikrai netapo prastesne, lietuvių namuose visuomet atsiras vietos patraukliems šio interjero stiliaus produktams. Taigi koks šiandieninis lietuvių santykis su „Ikea“ baldais? Ogi kai kas Lietuvoje sugrįžo prie varianto, kai „Ikea“ baldai iš Lenkijos yra atvežami tiesiai į namus. Kaip tai įmanoma?

Pirmiausia, reikia internetinėje šio tinklo parduotuvėje susirasti savo geidžiamą prekę. Beje, Lietuvoje nėra galimybės internetu įsigyti šių prekių ir tai yra nemenkas minusas.

Kelionė iš vienos Lietuvos pusės iki Vilniaus ir atgal, norint tik apžiūrėti (juk ne visada iš karto apsisprendžiama dėl pirkinio), kainuoja tikrai nemažai, taigi visiškai neverta aukoti laiko ir pinigų vien dėl galimybės aplankyti „Ikea“ prekybos centrą. Mat vis daugiau lietuvių kaip apsipirkimo būdą renkasi internetinę prekybą, tačiau šioje vietoje jų poreikis atsimuša „į sieną“.

Tačiau yra galimybė namus puoštis stilingumu ir puikia kokybe pasižyminčiais švediškais baldais, tereikia internetu juos užsisakyti iš kaimyninės šalies. „Ikea“ baldai iš Lenkijos gali vos per savaitę pasiekti jūsų namus ir nereikia jų iš niekur važiuoti parsivežti.

Šią lietuvių siūlomą paslaugą įvertinę pirkėjai įsitikinę, jog Lenkijoje įmanoma dar pigiau nusipirkti šio stiliaus baldų, interjero detalių nei Vilniaus „Ikea“ prekybos centre.

Taigi, kaip jau minėjome, išsirenkate internetinėje parduotuvėje norimas prekes, sumokate už jas, susisiekiate su „Ikea“ baldus iš Lenkijos parvežančia įmone ir belieka namuose laukti savųjų pirkinių. Išbandžiusieji šią paslaugą tvirtina, jog parvežimo kaina nė kiek nesiskiria, ar vežant baldus iš Lenkijos, ar iš Vilniaus, tačiau pačių baldų kaina yra skirtinga. Netikite?

Niekas netrukdo „savu kailiu“ išbandyti šį apsipirkimo variantą ir tai įvertinti. Ypač, jei itin vertinate skandinavišką interjero stilių ir pagal jo akcentus norite įsirengti nors vieną namų kambarį. O tai tikrai skiriasi nuo mūsų, lietuvių, įprastos gyvenamosios aplinkos...
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt