Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Idėjos vonios interjerui
2012-04-02 Šaltinis: Zinom.lt

Vonios interjeras gali apimti paprasčiausią dušo užuolaidą arba visišką vonios rekonstravimą. Nesvarbu, kokio sudėtingumo bus jūsų darbai, svarbiausia, kad tai puikus laikas išsišveisti vonios kambarį ir pasikeisti susidėvėjusius rankšluosčius. Visa laimė, kad vonios kambarys nėra didelis ir savaitgalio darbai jame gali duoti tikrai apčiuopiamų rezultatų. Todėl, šiame straipsnelyje aptarsime kokios, gali būti idėjos vonios interjerui.


Idėjos vonios interjerui title=
Nuotr. designyourway.net

Spalvos

Išsirinkite šviesią šiltą spalvą, kuri geriau atspindi šviesą, ir skutimasis bei veido dažymas bus patogesnis. Tai ypatingai svarbu, jei į vonios kambarį nepatenka natūrali saulės šviesa.

Parinkite spalvą, kuri derėtų prie baltos vonios ir tualeto. Jau ir tai atspindės pakankamai gerai įrengtą vonios kambarį.

Teiraukitės specialiai vonios kambariams skirtų dažų, nes jie būna atsparūs drėgmei ir neleidžia atsirasti pelėsiams bei dažų nutrupėjimui.

Daiktų saugojimas

Jei turite vaikų, tai nelaikykite valymo ir priežiūros priemonių po kriaukle. Panaudokite šią vietą rankšluosčiams ir skalbiniams, o daiktus, kuriuos vaikai gali praryti, perkelkite kitur.

Įrengimas nedidelės lentynos virš kriauklės yra patogi vieta dažno vartojimo daiktams, tokiems kaip skustuvai ir dantų šepetukai. Tai įmanoma įgyvendinti, jei vonioje yra kažkiek laisvos vietos.

Paieškokite krepšelių, kurie tiktų šalia tualeto saugoti smukiems daiktams, tokiems kaip tualetinis popierius ir laikraščiai.

Atsižvelgdami į šeimos narių skaičių ir jų poreikius, apgalvokite įrengimą šalia smulkių krepšių kitų lentynų, kuriose laikysite losjonus, šepečius plaukams ir kitas smulkmenas. Visa tai padėtų sumažinti netvarką vonioje ir drauge pagerinti jos vaizdą.

Dušo užuolaidоs ir kitos detalės


Pakeitimas dušo užuolaidos iš esmės gali pakeisti ir pačios vonios išvaizdą, išsirinkite ją tokią, kad pakeltų jums nuotaiką. Tai tikrai geras sprendimas, kai nėra galimybių vonios kambarį perdažyti.

Pakabinkite ant sienos meno dirbinius, pasirinkdami juos tokius, kad derintųsi prie vonios stiliaus ir spalvų.

Pakeitimas tokių detalių, kaip durų ir spintelių rankenos, rankšluosčių pakabos, taip pat duoda pastebimų rezultatų. Taip pat tai puiki proga įrengti viską taip, kad būtų pritaikyta prie vaikų. Įrenkite spinteles su užraktais bei saugias rozetes.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt