Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko duris?
2019-08-21 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,
Vasarai einant į pabaigą ir norui likti namuose vis didėjant, norime su Jumis pasidalinti patarimais apie tai, kas svarbu, renkantis lauko duris, kad jos tarnautų ilgai bei būtų pirkinys, kuriuos ilgai džiaugtumėtės.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko duris? title=

1. Visus mūsų klientus supažindiname su vienu iš svarbių akcentų - ar durys yra skirtos atlaikyti išoriniams faktoriams , kaip:

● Lietus;
● Sniegas;
● Vėjas;
● Ir kt.

Dėl to būtinai pasiteiraukite gamintojo ir atkreipkite dėmesį, kad įrengiant jas, būtų panaikintas šalčio tiltas, kuris padeda taupyti šilumą.

2. Atkreipkite dėmesį į tai, kuo durys yra dažytos, padengtos . Jeigu renkatės metalines duris, teikite pirmenybę dažytoms milteliais, o ne skystais dažais. Mat pirmasis variantas kur kas ilgiau išsilaiko ir geriau apsaugo metalinius paviršius nuo atmosferos poveikio ir drėgmės.

3. Montuojant duris , atkreipkite dėmesį į sandarumą ir ertmių užpildymą, tiek viduje, tiek išorėje, nes tai įtakos šilumos sulaikymą. Įsitikinkite, kad pasirenkate patirtį turinčius meistrus šiam darbui.

 4. Pasirūpinkite papildoma durų apsauga nuo atmosferos poveikio.
Lauko durys iš išorės turėtų būti apsaugotos, įrengiant verandą ar bent jau stogelį virš durų. Įrengę verandą, išvengsite didelio temperatūrų skirtumo tarp lauko ir patalpos.

5. Reguliariai vėdinkite patalpą. Tai svarbu drėgmės lygio sumažinimui ir temperatūrų šuolių išvengimui. Tiek vidinėje, tiek išorinėje lauko durų pusėje. Panašias rekomendacijas pateikia ir langų gamintojai, nes langai taip pat patenka į ribinę namų-lauko zoną.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt