Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Į ką atkreipiame pirkėjų dėmesį renkantis lauko duris
2019-08-30 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,
Lauko durys yra ne vien estetika, o kur kas daugiau – tai ir šiluma, saugumas bei komfortas. Rinkoje galima rasti ne vieną durų variantą, kurį siūlo įvairūs pardavėjai, tačiau renkantis duris reikia atkreipti į kai ką daugiau, nei vien grožį. Taigi į ką mes kreipiame mūsų pirkėjų dėmesį renkantis lauko duris?


Į ką atkreipiame pirkėjų dėmesį renkantis lauko duris title=

Lauko durų rūšys pagal medžiagą gali būti skirstomos į penkias kategorijas:

- Plastikinės lauko durys
. Kadaise buvę populiarios, plastikinės durys, tačiau jau yra moraliai pasenęs pasirinkimas.

- Aliumininės lauko durys. Jos daugiau naudojamos viešuosiuose pastatuose.

- Plieninės lauko durys. Jos būtų puikus pasirinkimas, jeigu reikia saugių ar nestandartinių išmatavimų durų, taip pat norite rinktis individualų durų apipavidalinimą, spalvas ar raštus.

- Klijuotos medienos durys. Klijuotos medienos durys gaminamos sumuštinio principu . Anksčiau medinės durys būdavo gaminamos iš vieno tąšo, todėl priklausomai nuo temperatūros, jos plėsdavosi ir traukdavosi.

- Kompozitinės, stiklo pluošto lauko durys. Šios durys atsparios ekstremalioms atmosferos sąlygoms.

 Tendencijos. Jau senai rinkoje atsirado gaminių, kuriuose daugelis minėtų medžiagų yra linkę maišytis ir tarnauti dar patikimiau. Todėl šarvuotos durys gaminamos praktiškai nepakitusios per pastaruosius dešimt metų, o plastikinės prarado savo populiarumą ir yra masiškai keičiamos dėl įvarių kokybės trūkumų.

Pasirinkimas. Vis dėlto pagrindiniai pasirinkimo kriterijais lieka jūsų prioritetai. Renkantis lauko duris būtina nusistatyti prioritetus - ar reikia saugių, ar šiltų durų, kokios apdailos medžiagos, sprendimai naudojami, taip pat, kokią sumą galite skirti lauko durims.

Spynos ir rankenos. Rinkdamiesi duris, taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokią rankeną bei spyną renkatės, kad tarnautų taip pat ilgai, kaip ir durys.

 Saugumas. Saugiausios iš durų yra šarvuotos durys, tačiau saugumą labiausiai užtikrina būtent spynos, o metalinių durų konstrukciją galima nesunkiai pakeisti ir priderinti prie norimos įmontuoti spynos.

Eksploatacija. 5 metai ar daugiau - tiek įėjimo durys savo eksplotacines savybes turi išlaikyti.

 Jeigu renkantis lauko duris susidūrėte su sunkumais,

E-DURYS specialistai visuomet pasiruošę
Jums padėti.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt