Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Futuristinis stilius namo interjere
2013-05-07 Šaltinis: Irena Marma, www.batuotasobuolys.lt

Futurizmas, kaip stilius mene, architektūroje, dizaine įvardintas XXa pradžioje. Užgimė kaip avangardinis judėjimas Italijoje, kur futuristinės mintys buvo siūlomos kaip pakaitalas pasenusiems kultūriniams stereotipams. 


Futuristinis stilius namo interjere title=

Kosmoso tyrinėjimai, filmai apie kosmosą įkvepia interjerų kūrėjus naudoti kosminio laivo, ateities formas šiuolaikiniame žemiškajame interjere. Kosmonauto kabina buvo kaip pavyzdys erdvės, kur viskas optimaliai patogu, pasiekiama ir funkcionalu.

Šiandien futurizmas, gal jau sakyčiau, neofuturizmas taip pat aktualus ir architektūroje, ir interjere. Plečiant futuristinio funkcionalumo temą, patalpos projektuojamos kaip studijos iš filmų apie ateitį, kaip ateities namai dabartyje, kuriuose gyventi ir gražu, ir įdomu, ir patogu. Kambariai primena paveiksliukus iš kompiuteriu kurtų fantastinių filmų, daug aptakių formų, daug transformavimo galimybių.

Tradiciniai baldai transformuojasi į daugiafunkcinius blokus, kurie gali būti permontuojami pagal poreikius. Baldai bei aksesuarai gaminami iš stiklo, plastiko, poliuretano, diurato, technogelio, koriano, – kosminės industrijos produktų.


Pagrindinis vaidmuo - apšvietimui. Dominuoja deriniai iš neoninių šviesų, LED apšvietimo, paslėptos šviesos. Dažnai šviesos šaltiniu būna baldas, siena, sukuriamas šviesos tarsi iš niekur efektas. Populiaru judesio davikliai, šviesos įjungimas garsine komanda.

Dominuojančios spalvos – pilka, balta, metalo, sidabrinė. Akcentui – ryškios, kontrastingos, neoninės spalvos.

Kaip atskira interjero puošybinė detalė – supermoderniaudio-video, kompiuterinė technika, kuri atlieka ir funkcinį, ir dekoratyvinį vaidmenį.

Jei tai namas, su futuristiniu stiliumi tinka derinti taupaus namo, ekologiško namo ir protingo namo funkcijas. Čia idėja, funkcija, nauda ir estetika suderinami, kaip pranašavo futuristinių idėjų pradininkai. 

 

Baldai, kaip iš žvaigždžių karų

 

 

Daug erdvės, šviesa iš niekur...

 

 


Baldas, kaip šviesos šaltinis virtuvėje...
Nerealus neoninis pašvietimas... 


Formos, kaip iš filmų.. 


Futuristinės idėjos vonioje.. 


Levituojanti lova.. 


Šviečianti siena baltame interjere.. 


Žaismas forma ir šviesa... 


Originalus paslėptas pašvietimas... 


Virtuvė, kur viską galima pasiekti, kaip kabinoje... 


Vonia.. 


Krėslas-lova.. 


Šiame krėsle turėtų būti labai patogu... 


Svetainės baldas susitransformuoja į blizgantį rutulį.. 


Įspūdingas apšvietimas... 


Aptakios formos virtuvėje... 

www.BatuotasObuolys.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt