Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Funkcionalūs virtuvės baldai – pagalba šeimininkei
2016-02-19 Šaltinis: Baldita.lt

Norint įsirengti dailią ir mielą virtuvę, reikės kaip reikiant pasukti galva. Mat norint, kad šioje erdvėje būtų ne tik gražu, bet ir jauku, pravartu pasidomėti apie virtuvės erdvėms naudojamas spalvas, išplanavimą, baldų pasirinkimą.


Funkcionalūs virtuvės baldai – pagalba šeimininkei title=

Virtuvė – gana specifinė namų erdvė, kuriai įrengti reikia išskirtinio kruopštumo. Mat virtuvės baldai skirti ne tik akiai pamaloninti, pagrindinė jų funkcija – padėti patogiai ruošti maistą.

 

Jei paisysite taisyklių, kurios sukurtos būtent dėl maisto ruošos, virtuvėje norėsis būti dažniau, o maisto gamyba taps širdžiai maloniu užsiėmimu.

Tinkami kampai

Ne tik tradiciniai virtuvės interjero specialistai, bet ir feng shui filosofijos mėgėjai žino, jog virtuvėje svarbiausias dalykas – magiškas taškų trikampis. Tai trikampis, kuriame į vieną formą susilieja trys pagrindiniai virtuvės taškai, simbolizuojantys svarbiausias virtuvės jėgas. Šie trys taškai šiandieninėje virtuvėje yra svarbiausi prietaisai bet kokiai šeimininkei.

 Tai šaldytuvas, viryklė ir praustuvė. Pagrindinis principas – kad šie trys taškai neatsidurtų vienas šalia kito. Jie virtuvėje turi būti išdėstyti taip, kad sudarytų trikampį. Tuomet ne tik padėsite sau sukurti teigiamą energiją virtuvėje, bet ir pastebėsite, jog maisto ruošai reikalingus daiktus pasiekti gerokai patogiau.

 Patogu judėti


Kad virtuvės baldai padėtų ruošti maistą, o ne trukdytų, labai svarbu, kad turėtumėte pakankamai vietos judėjimui. Šis veiksmas virtuvėje labai svarbus. Pasirūpinkite, kad prie darbo stalo būtų pakankamai vietos ne tik apsisukti, bet ir atsitūpti norint ištraukti kiaurasamtį ar puodą iš apačioje esančios spintelės.

 Taip pat labai patogu, jei galite laisvai judėti nuo viryklės iki virtuvės ar praustuvės ir kelyje nereikia stumdyti kėdžių ar dekoracijų. Vienas geriausių būtų išspręsti vietos klausimą – stalas sala. Tai puikus variantas, kuomet didelėje virtuvėje sukuriama pakankamai vietos maisto ruošai, o šalia galima tuojau pat paruošti ir eksperimentams skirtą vietą.

 Technika kvėpavimui


Virtuvės baldai ir technika – svarbūs virtuvės akcentai, nuo kurių priklauso maisto ruoša. Jei maistą gaminti patogu, šeimininkė mieliau čia suksis, o tikėtina, kad ir namiškiai paragaus skanesnių gardumynų. Todėl specialistai visuomet pataria labai gerai pasirūpinti virtuvės vėdinimu.

 Labai svarbu, kad virtuvėje turėtumėte gartraukį, o atsarginiam variantui ir langą. Tuomet nereikės kęsti troškių dūmų, karščio ir drėgmės, virtuvėje visuomet bus šviežias oras, norėsis čia būti ilgiau ir eksperimentuoti su naujais receptais.

 

 

 

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt