Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Fenomenalus vieno kambario butukas su prancūzišku langu
2017-12-29 Šaltinis: Zibainis.lt

Dizaineris surado papildomų galimybių standartiniame bute įrengti daugiau daiktų laikymo vietų drabužiams ir indams, pripildė jį detalių, primenančių gyvenimą kaime.


Fenomenalus vieno kambario butukas su prancūzišku langu title=

Šio projekto užsakovė buvo buto šeimininkės duktė. Kai ji suprato, kad motinai dėl amžiaus jau reikalinga globa, ji nupirko jai butą gretimoje laiptinėje ir pasistengė padaryti jį jaukiu ir patogiu.


Iš pat pradžių buvo nuspręsta, įrengti bute maksimalų spintų skaičių: knygoms, rūbams ir indams. Nes mama kraustėsi iš savo namo ir daiktų turėjo daug, o vyresnio amžiaus žmonėms sunku išsiskirti su savo daiktais.

 
Buto išplanavimas neleidžia kurti zonų, todėl miegama vieta tapo sofa-lova: naktį ji skirta miegui, o dieną galima ir svečius priimti, ir prigulti poilsio dienos metu.

 Duris norėjo perkelti, kad tilptų dar viena indauja, deja, suderinti šio varianto nepavyko, todėl apsiribota tik vonios ir tualeto sujungimu. O išmontavus langus buvo įrengtas vienas didelis prancūziškas langas.


Koridorių ir virtuvę buvo nuspręsta išdažyti, o kambarį išklijuoti tapetais. Ant grindų sudėjo Parador laminatą, balkone ir vonioje – kilimines Equipe plyteles. Virtuvės apdailai panaudojo Mainzu plyteles.

 
Kambario gale įmontavo plačią trijų metrų knygų spintą, į kurią sutilps ne tik šeimininkės asmeniniai daiktai, bet ir Didžioji Enciklopedija. Kitame kambario gale sumontavo indaują. Netoliese pastatė spintelę su televizoriumi.

 
Laikymo vietų sąrašas dar nesibaigia. Balkoną apšiltino, įstiklino dvigubais langų paketais, įrengė šildomas grindis, o kraštuose pastatė dvi talpias spintas.

 Prieškambaryje priešais vonią, sienoje sumontavo spintą rūbams. Vonios kambaryje spintą patalpino šalia dušo: ten pasislėpė skalbimo mašina ir namų valymo reikmenys.

 
Virtuvės virykles sumontavo palei langus, todėl vietos atsirado daugiau, nei buvo galima tikėtis. Virš stalo yra mažos spintelės arbatiniams.

 Apšvietimas – kelių krypčių. Vonioje – apšvietimas nuo lubų, atskirai apšviečiamas veidrodis. Virtuvėje – iš viršaus ir atskiras darbo vietų apšvietimas. Kambario centre – ant lubų šviestuvas, ant sienų sumontuotos bra lemputės skaitymui virš sofos, šalia spintos ir indaujos.

 
Kad butas būtų šviesesnis, dizaineris pasirinko klasikinio medaus atspalvio grindis ir šviesių spalvų sienas. Balkoną išdažė geltonai, dabar net apsiniaukusią dieną – šviesu. Šviesos poveikį sustiprina priešais balkoną virš sofos sumontuoti veidrodžiai.

 
Interjero stilius – rami klasika. Daug klasikinių detalių – lubų karnizai, spintų durys su šviesiu audinio užpildu, baltos durys, veidrodžiai. Užuolaidos ir sofos pagalvės pasiūtos iš gėlėto audinio – su jomis miesto butas primena kaimo trobelę.
 


Zibainis.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt