Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Energijos srautai namuose
2012-12-17 Šaltinis: Snaujienos.lt

Daugelis iš mūsų yra girdėję apie senovės Rytų išmintį – fengšui. Šiandienis fengšui, išplitęs ir Vakaruose, didžiausią dėmesį kreipia į galimybę žmogui gyventi harmoningai su aplinka. Fengšui verčiamas kaip „vėjas ir vanduo”. Ši išmintis teigia, kad pradinė gyvybinė či arba ci (Japonijoje - ki, Indijoje - vijana) energija užpildo žmogaus kūną ir viską aplink jį.


Energijos srautai namuose title=
Nuotr. exercises-for-women.net

Viena iš pagrindinių fengšui užduočių yra energija či užpildyti namus. Kaip ir visur, pliusai turi susidurti su minusais. Nes pagal fengšui esama gerojo či (sheng či) ir blogojo či (sha či). Blogasis či formuojasi tamsiuose namų kampeliuose. Svarbu neleisti, kad sha či pakenktų sėkmę nešantiems medalionams.

Žinoma, griežtai laikytis fengšui tradicijų šiuolaikiniame pasaulyje beveik neįmanoma, nebent reikėtų nutolti į civilizacijos nepaliestą Rytų užkampį ir įgyvendinti visus fengšui filosofijos kanonus. Vis dėlto kai kuriuos patarimus bei rekomendacijas galima realizuoti ir jūsų namuose.

Virtuvė – labai svarbi patalpa kiekvienuose namuose, tiek jos dizainas, aplinka, tiek baldų ir priedų išdėstymas. Komfortas ir patogumas pirmiausia svarbiausia yra tam, kuris ruošia maistą, be to, yra teigiama, kad virėjo energetika stipriai veikia patiekalus. Kad būtų užtikrintas nuolatinis energijos či srautas, virtuvė turi būti erdvi. Iš tikrųjų virtuvėje neturi būti jokios technikos, tačiau dabar nepavyks to išvengti.

Jei virtuvė ir valgomasis yra toje pačioje patalpoje, atskirkite valgomojo zoną nuo maisto ruošimo zonos stumdomomis durimis, širma ar kokia didesne vazonine gėle.

Šiuolaikinės technologijos ir statybinės medžiagos leis jūsų interjerą įrengti atsižvelgiant į senovės tradicijas ir fengšui taisykles.

 Taip pat labai svarbu, kad virtuvė būtų gerai apšviesta, pageidautina, kad dieną būtų natūralus apšvietimas. Šviestuvai turi būti taip sukabinti, kad apšviestų visą virtuvės patalpą, ypač tą vietą, kur yra ruošiamas maistas. Ant palangės pastatykite gėlių - jos ne tik puošia virtuvę, bet ir valo patalpos orą.

Be virtuvės, taip pat svarbus tualeto kambarys. Pagal fengšui yra labai reikšminga, kurioje namo dalyje yra šis kambarys. Neigiama vieta tualeto kambariui yra pietų, pietvakarių, šiaurės vakarų pusės bei namo centras.


Pietų pusėje esantis tualetas provokuoja konfliktus bei stabdo ugninio fenikso energiją. Ypač tai pavojinga žmonėms, kurie užsiima verslu.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt