Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Dizainerė pasidalijo buto nuotraukomis prieš ir po įrengimo: patrauklus išplanavimas
2020-01-31 Šaltinis: Rasa Mitkienė, NT ekspertė

Kiekvienus namus gaubia atskira istorija, o pravėrus duris užklumpa daugybė pojūčių: kvapas, garsas, vaizdas. Visus juos būtina apipavidalinti taip, kad būtų patogu, praktiška juose gyventi kasdien.


Dizainerė pasidalijo buto nuotraukomis prieš ir po įrengimo: patrauklus išplanavimas title=
Nuotr. asmeninio albumo

Jeigu samdysite profesionalų NT ekspertą, kuris turi patirties pirkti ir parduoti, būsite užtikrinti, kad vos įėję į būsimus namus norėsite juose gyventi, įsivaizduosite būstą kaip jau savo namus.

 

Tačiau yra atvejų, kai savininkų lūkesčiai būna per dideli. Nors būsto kaina labiausiai lemia vieta, visgi, rinkoje esant pakilimui, vyksta didelė konkurencija ir dažnai kiekviename rajone yra keletas panašaus reikalingo ploto būstai, kurie atitiks jūsų reikalavimus. Kas lemia, kad vienas iš tų būstų bus parduotas greičiau ir brangiau, o kitas „lauks" savojo pirkėjo mėnesių mėnesius? Šį kartą nesiplėsime, kaip svarbu tinkamas objekto pardavimas.

 

Šiandien plačiau papasakosime apie būsto išplanavimo bei įrengimo svarbą ir kaip tai lemia pardavimo sėkmę. Dauguma naujakurių turi savo viziją, kaip nori įsikurti, įsirengti namus, tačiau retas susimąsto apie praktiškumą.

 

Visuomenėje vis dar gajus „pasidarysiu pats" kultas, su kurio pasekmėmis kartais tenka gyventi ilgai ir kiekviename žingsnyje pastebėti padarytas klaidas, kurių ištaisymas kainuoja ir laiko, ir finansinių išteklių.

 

Lyginant analogiškus būstus, visada tas, kuris įrengtas profesionalaus dizainerio, bus pranašesnis, kartais brangesnis ne dėl išaugusių įrengimo kaštų, o tiesiog dėl to, kad atrodo kur kas patraukliau nei kiti esantys pasiūloje butai. Be to, žmonės, prieš pradėdami įsirengti ar remontuoti būstą, visada galvoja, kad darydami patys sutaupys, tačiau dažnai išleidžia daugiau ir neišvengia klaidų.

Dizainerio indėlis – logiškas ir patrauklus išplanavimas

 

Šiais laikais žmonės pakankamai dažnai keičia savo gyvenamąją vietą, ir teisingai suprojektuoti interjero apartamentai gali būti pelninga investicija, todėl tai dar viena priežastis, kodėl įsirenginėjant namus reikia kreiptis į savo srities profesionalą, interjero dizainerį.

 

Interjero dizainerė, dizaino studijos savininkė Olga Kondratova aiškina, kad vienas iš svarbiausių dizainerio indėlių – logiškas erdvės išplanavimas, nes tai sprendžia erdvių paskirstymą ir perskirstymą pačiu teisingiausiu ir tvarkingiausiu būdu. Dėl protingo išplanavimo jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko.

 

Būsto pokyčiai: prieš ir po dizainerio darbo

Dizainerė tęsia, kad profesionalų paruošti brėžiniai padeda išvengti klaidų statybos metu ir atkreipia dėmesį į detales, kurios atrodo nesvarbios remonto pradžioje. Profesionalaus dizainerio pateiktame projekte numatomi visi galimi ateities pakeitimai ir tai suteikia galimybę, esant poreikiui, lengvai perorganizuoti erdves bei padeda išvengti nepatogumų naujam buto šeimininkui.

 

Dizainerė pasidalijo savo studijos sukurtais būsto įrengimo sprendimais:

 Teisingi interjero apipavidalinimo sprendimai – taip pat ne mažiau svarbus aspektas įsirenginėjant namus, kuris lemia bendrą namų estetinį vaizdą.

 

Taip pat O. Kondratova pataria, kad įrenginėjant namus būtina atsižvelgti į geografinę padėtį bei namo architektūrinę stilistiką, o ne tik į savininko skonį. Anot jos, net neverta bandyti nei savo pačių, nei dizainerio pastangomis šiuolaikinės statybos bute apjungti panoraminį stiklą su klasikiniais pilastrais ir virtuvine sala.

 

Kaip tikina dizainerė, naujos statybos butuose geriausiai atrodo lakoniški šiuolaikiniai interjerai arba modernizmo amžiui būdingas interjeras.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt