Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Dizainerė iš Kauno sukūrė tamsius sodrius namus šeimai iš provincijos
2015-01-05 Šaltinis: Bustas.Lrytas.lt

Paprastai dauguma užsakovų pageidauja šviesių namų, todėl interjero dizainerė Kristina Grybaitė labai nustebo išgirdusi priešingą norą: šeima iš Lietuvos provincijos svajojo apie tamsių sodrių spalvų namus.


Dizainerė iš Kauno sukūrė tamsius sodrius namus šeimai iš provincijos title=
Nuotr. V.Nakučio nuotr.

„Tai neabejotinai įspūdingiausias praėjusiais metais mano sukurtas interjeras“, – prisipažino Kristina.

Todėl jai buvo ypač malonu, kai į svečius pasikvietę užsakovai prisipažino, kad naujame savo name nieko nekeistų, kad jauku ir gera jiems ten gyventi.

 „Šis namas buvo kurtas remiantis Viduržemio jūros regiono interjerų stiliumi, – pasakojo dizainerė. – Tai visame pasaulyje labai populiarus stilius, o atskirų jo elementų galima atrasti kone kiekvienoje šalyje. Pavyzdžiui, jo nuotaiką kambaryje gali sukurti aliejumi tapyti darbai (dažnas namų akcentas Ispanijoje ir Toskanos regione), sienų tapyba“.

 Lietuvių šeimos namuose gerai padirbėjo dailininkas Linas Atgalainis. Vos įžengus į namą, ant sienų išvysti senamiesčio fragmentus, kurie tarsi praplečia koridoriaus erdvę ir rodos, net užuodi espreso kavos kvapą bei girdi “ciao, bella, grazie“ – tai Lino nuopelnas, jo tapytos sienos viena didžiausių šio namo puošmenų.

 O rojaus sodo paukščius – puošniuosius povus ant miegamojo sienų Kristina apskritai vadina geriausiu ir drąsiausiu interjero sprendimu.

 „Bijojau, kad gali nepavykti, kad koks kaimynas ar šiaip kas nors sukritikuos piešinį ir šeimininkams bus nesmagu, tačiau kol kas visi tik giria šį kambarį“, – džiaugėsi dizainerė.

 Miegamasis su karališko dydžio lova – išties išskirtinis kambarys. Šeimininkai Kristinai prisipažino kad jame fantastiškai išsimiega, nors jį įrenginėjant nepaisė jokių fengšui taisyklių.

 Tamsūs, masyvūs baldai – tokie yra visame 240 kv. metrų ploto name. Jie sukuria paslapties ir jaukumo nuotaiką, o baldų drožinių ir puošybos detalės tarsi užpildo visas likusias interjero kerteles.

 „Šiuose namuose yra visko labai daug ir viskas ryšku – taip, kaip daugumai lietuvių nepatinka, – sakė Kristina ir pridūrė, kad tikrai ne kiekvienas galėtų ten gyventi. – Tik stiprių nervų žmonės, stiprios asmenybės“.

 Siekdama išskirtinumo, K.Grybaitė namui išrinko tamsaus bambuko grindis. Dėl taikomos išskirtinės gamybos technologijos, apdoroto pluošto bambuko grindys yra ypatingai kietos bei patvarios.

 Tai natūrali vandeniui atspari medžiaga, kuri dėl drėgmės poveikio mažiau plečiasi ir traukiasi. Tiesa, vėliau užsakovai prisipažino, kad tamsios grindys – nepraktiškos. Bet tai yra vienintelis dalykas, kuris užkliuvo „Vila Toscana“ pavadinto namo šeimininkams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bustas.lrytas.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt