Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Dekoratyvinis akmuo židinio apdailai
2012-04-07 Šaltinis: Stonesta.blogas.lt

Dekoratyvinis akmuo židinio apdailai. Židinys namuose dažnai tampa tikru traukos centru šeimos nariams, draugams, giminaičiams. Juk taip jauku pavakaroti, pasišnekučiuoti prie šilumą ir ramybę spinduliuojančios ugnies. Židinys tai šilumos, žavesio ir prabangos detalė jūsų namuose. Tačiau daugeliu atvejų natūralaus akmens židinys - ne pats praktiškiausias pasirinkimas. Neskaitant didelės kainos, nepatogumų sukelia didelis svoris, kuriam reikia atskiro pamato ar rimto grindų sutvirtinimo.


Dekoratyvinis akmuo židinio apdailai title=
Nuotr. Stonesta.blogas.lt

Laimei yra paprastesnis pasirikinimas - dekoratyvinis apdailos akmuo, kurio privalumai tiesiog akivaizdūs.

 

Dekoratyvinis akmuo natūraliai atkuria tikro akmens išvaizdą.

 

Šiuolaikinės technologijos, leidžia sukurti elastingas formas, kurios nepriekaištingai atkartoja akmens reljefą. Kruopščiai parinkti pigmentai, dažymo technika suklaidina net ir patyrusius meistrus. Aplaidos akmenį tampa sunku atskirti nuo natūralaus akmens.

 


 

Dekoratyvinis akmuo yra daug lengvesnis už natūralų

 

Pagamintas akmuo sveria 2/3 mažiau už natūralų akmenį. Ženkliai sutaupoma transportavimo išlaidų, nereikia įrengti papildomų atramų, stiprinti pagrindo. Akmuo gali būti klijuojamas prakiškai ant bet kokio paviršiaus.

 

 

Dirbtinį akmenį lengva klijuoti

 

Užsiklijuoti dekoratyvinį akmenį galite ir be meistro pagalbos. Dėl mažo svorio, patogių išmatavimų ir specialaus paruošimo klijavimui nereikia naudoti jokių ypatingų įrankiu ar medžiagų. Kruopščiai sekdami gamintojo nurodymus, akmenį užsiklijuosite be didelio vargo.  Jeigu vis dėl to darbą patikėsite profesionalams, būsite tikri kad sąskaita už darbą jūsų neišgąsdins.

 

 

Dirbtinis akmuo saugus

 

Projektuojant malkomis ar dujomis kūrenamą židinį, saugumas yra rimtas iššūkis. Dekoratyvinis akmuo yra visiškai nedegus, veikia kaip termoizoliacinė medžiaga. Akmuo neišskiria jokių pavojingų medžiagų, yra visiškai saugus.  

 

Platus akmens pasirinkimas

 

Dekoratyvinis akmuo gaminamas daugybės įvairių formų ir spalvų, gali atkartoti bet kurį jūsų pasirinktą akmenį. Tai leidžia neriboti savo fantazijos kuriant namų interjerą, akmuo dera prie bet kurio stiliaus namų.

 

 

Dekoratyvinis akmuo pigesnis už natūralų

 

Pats dekoratyvinis akmuo yra pigesnis už natūralų akmenį, tačiau labiausiai sutaupoma transportavimo ir darbo sąnaudų. Kadangi dirbtinis akmuo yra lengvesnis, ženkliai sumažėja pristatymo kaina. Pagaminto akmens paviršius jau būna paruoštas klijavimui, todėl darbo kaina sumažėja 3-4 kartus lyginant su natūraliu akmeniu.

 

Tai pakankamai svarūs argumentai renkantis apdailą savo židiniui. Sukurkite jaukumo oazę savo namuose, kuri džiugins ne tik jus bet ir aplinkinius.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt