Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Dažniausios 10 būsto interjero kūrimo klaidų
2014-07-29 Šaltinis: Lrytas.lt

Amerikiečių interneto leidinio „The Huffington Post“ ekspertai nustatė, kokias klaidas dažniausiai daro neprofesionalai, apipavidalindami savo būsto interjerą. Jų nuomone, šias klaidas visai nesunku ištaisyti. Štai ekspertų sudarytas dešimties klaidų sąrašas.


Dažniausios 10 būsto interjero kūrimo klaidų title=
Nuotr. noordinaryhome.com

1. Lazdos perlenkimas dekoruojant interjerą. Jeigu į kambarį pritempsime per daug puikių daikčiukų, jame pasidarys trošku ir svečiai jausis lyg patekę į Anglijos karalienės Viktorijos laikų nakvynės namus.

2. Paveikslų ir kitų meno kūrinių kabinimas per aukštai.
Neverskime svečių ištempti kaklus: kabinkime tuos daiktus akių lygyje.

3. Karnizų įrengimas per žemai. O kam? Langas užgožiamas. Geriau įtvirtinkime lazdą užuolaidoms pakabinti aukštai, kad į kambarį patektų kuo daugiau šviesos ir langas galėtų kvėpuoti.

4. Nieko bendro neturinčio stiliaus primetimas.
Planuodami bendrą būsto vaizdą atsižvelkime į namo architektūrą ir supančią aplinką. Juk kur kas įspūdingiau pajūrio vasarnamis atrodo prie jūros, o ne kur nors dykumoje.

5. Per daug ryškus apšvietimas iš viršaus. Geriau, kai kambaryje yra keturios 25 W lemputės, negu viena 100 W galios.

6. Viskas pernelyg teisinga ir tvarkinga. Visada malonu, kai žvilgsnis netikėtai užkliūva už ko nors tokio, kas iškrenta iš idealios bendros tvarkos konteksto.

7. Visko suporavimas. Iš esmės poriniai daiktai nėra koks nors blogis, tačiau kambarys neturi atrodyti kaip koks Nojaus laivas. Mums juk iš tiesų patinka nelyginių skaičių kartotiniai, tarkime, trys ir penki.

8. Surikiavimas „pagal ūgį“. Priešingai, kur kas geriau daiktus sumaišyti: didelius suporuoti su mažais, aukštus su žemais – tuomet kambarys atrodys jaukesnis.

9. Lovos ar sofos pastatymas įstrižai. Tai žinomas dizainerių triukas, kurio, vis dėlto, geriau nekartoti savo namuose – labai jau pretenzinga ir griozdiška.

10. Būsto įrengimas kažkam kitam. Tarkime, mes kasdien vakarieniaujame, valgydami iš restorano parsineštą maistą ir dar laikome du didžiulius šunis. Ar logiška tokiu atveju turėti valgomąjį, kurio stalas tradiciškai užtiestas balta staltiese? Pagalvokime apie savo gyvenimo būdą ir elkimės atitinkamai.

 

Bustas.lrytas.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt