Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Butai Šventojoje – svajojantiems apie pajūrį
2015-03-30 Šaltinis: UAB “Interneto Reklamos Biuras”

Šventoji — ramybės atgaiva sielai, toks galėtų būti pagrindinis išskirtinumas Lietuvos žemėlapyje, pasaulyje matomo taškelio aprašymas, tačiau dar daugelio neatrasta ir neįvertinta Lietuvos pajūrio ramybės oazė.


Butai Šventojoje – svajojantiems apie pajūrį title=

Šiomis dienomis vis didėjanti būsto pasiūla pajūrio kurorte - Šventojoje, prašosi priminti istorijos, aprašytos istorijos, skirtinguose šaltiniuose. Taigi tie, kuriuos domina butai šventojoje, tie kurie čia jau kuriasi, pravers šiek tiek istorinių žinių apie šį prie jūros esantį krislą, kuris tiesiogiai ar kaip nors kitaip siejasi su Šventosios vardu.


1639 metais rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas Palangos seniūnijoje esantis žvejų kaimas, vadinamas Šventąja, nors iki to laikmečio Šventoji minima kitais pavadinimais. Gana sausas, jūros klimato žemės plotas pietiniame Šventosios upės krante iki tolėliau liūlinčių pelkių ilgus metus buvo negyvenamas. Valakų reformos metu ten buvo miškai bei brūzgynai ir nebuvo pamatuotas nė vienas žemdirbystei tinkamas sklypas.

 

Manoma, kad tik XVI amžiaus pabaigoje per Šventosios upę į šį tuščią plotą pradėjo keltis žvejai iš Livonijos Rucavos valsčiaus ir tolimesnių vietovių, kurie iškirto miškus bei krūmus ir pasistatė sodybas.

Šiandieninė Šventoji žavi savo mažais medinukais, jaukiais kiemeliais ir nesudrumsta ramybe. Čia dar galima pamatyti lapių ir riešutais pavaišinti voverių šeimyną. Šventoji jau turi ir savo uostelį. Jau dabar čia užsuka jūrų keliautojai ir dairosi nekilnojamo turto. Netolimoje ateityje Šventoji bus perspektyvus ir patogus jūrinis miestelis.

 

Šventosios uostas leis priimti mažuosius pramoginius laivus ir jachtas, kuriuo naudojasi vietiniai žvejai. Skirtingai nuo kitų pajūrio kurortų, čia per pastarąjį dešimtmetį beveik nepakito kopų ir smėlio kranto dydis, jis toks pat didelis, kaip prieš 15 metų! Pajūryje renkasi kur kas mažiau žmonių nei Palangoje, todėl smėlis ir vanduo yra švaresni ir ekologiškesni.

Butai Šventojoje pirkėjus vilioja pradžioje jau vien vietovės pavadinimu, savo išskirtinumu, geografinės padėties atžvilgiu. Tai - ilgalaikės investicijos, kurių atsipirkimo galia yra jausmas. Butai Šventojoje - labai plačiai suvokiamas ir išreiškiamas jausmas, daugeliui toks trokštamas pirkinys, nes tai yra investicijos pirmiausiai į save, vaikus, savotišką laisvo žmogaus supratimą, savęs realizavimo išraiška.

 

Šito ir pakaktų labai ilgam laikui, tačiau yra ir pakankamai daugiau viliojančių būdų turėti butą Šventojoje. Paprastai butai Šventojoje savo kokybe ,,pagaminta Šventojoje“ išsiskiria palyginus su ,,pagaminta Lietuvoje“, tikriausia visa tai įpareigoja vieta, vieta ir dar karta vieta. Užsieniečių požiūris - pripažinimas, kuris pagarbiau įpareigoja be priekaištų atlikti užsakytus darbus.


Dar keletas privalumų, kodėl butai Šventojoje yra naudingas pirkinys:
• Dėl jūrinio klimato, nors kai kas ir paprieštarautų, daugiau dėl chemijos junginių saikingo oro (tyrumo);
• Šventojoje nesijaučia šurmulio - ten ramu;
• Bene saugiausias miestelis Lietuvoje;
• Lengva įsilieti į bendruomenę;
• Aplinka drausmina žmones, naujokus (jei jums tai ne naujiena, tuomet tuo geriau, jūs irgi tapsite tuo geru pavyzdžiu);
• Skirtingai nuo Palangos gyventojo, jūs turėsite net daugiau privalumų nei čia aprašyta. Nauji butai Šventojoje, išskirtinoje vietovėje, kaip pavyzdys, 50 metrų iki jūros, pušynų apsuptyje.

Nieko nėra geriau, kaip išsipildžiusios svajonės. Butai Šventojoje, kaip ir svajonės, laukia jūsų...

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt