Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Būsto rinkoje - seniai matyti pokyčiai
2017-05-05 Šaltinis: Aruodas.lt

Pavasarį butų pasiūlos kainos pradėjo augimu – pirmąjį metų ketvirtį butų pasiūlos kainos buvo didesnės nei tuo pačiu laiku prieš metus, rodo nekilnojamojo turto skelbimų portalo Aruodas.lt statistika. Skaičiuojant metinius būsto kainų pokyčius, didžiausias procentinis augimas matomas Kaune. Visgi šį balandį pasiūlos kainos didmiesčiuose buvo keliais eurais už kvadratinį metrą mažesnės nei kovą.


Būsto rinkoje - seniai matyti pokyčiai
Nuotr. sipaslaugos.lt

Viktorija Steponavičiūtė, portalo Aruodas.lt vadovė, mini, kad nekilnojamojo turto rinka yra itin aktyvi – gyventojų domėjimasis būstu neblėsta. „Gyventojai aktyviai stebi pokyčius būsto rinkoje, žvalgosi naujų namų ar nekilnojamojo turto investicijoms. Tą rodo ir mūsų portalo skaičiai: sausį fiksavome apie penktadalį didesnį skelbimų peržiūrų skaičių, palyginti su atitinkamu periodu pernai, o kovą apskritai sulaukėme skelbimų peržiūrų skaičiaus rekordo.

 

Lankytojai aktyviai ieško būsto pagal vietovę, žemėlapyje peržiūrėdami skelbimus arba apibrėždami tikslią norimą teritoriją. Taip pat domimasi ir įvairiais naujos statybos būsto pasiūlymais. Naujus projektus galima rasti specialiai tam sukurtu įrankiu“, – sako V.Steponavičiūtė. Vilniuje balandį vidutinė butų pasiūlos kaina siekė 1758 eurus už kvadratinį metrą ir buvo keliais eurais mažesnė nei kovą, bet apie 7 proc. didesnė nei balandį prieš metus. Prieš metus Vilniuje vidutinė pasiūlos kaina buvo 1636 eurai už kv. m. Per pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su 2016 m. pirmuoju ketvirčiu, būsto pasiūlos kanos Vilniuje augo apie 9 proc., iki 1751 eurų už kv. m.

Kaune balandį vidutinė butų pasiūlos kaina už kvadratinį metrą buvo 1034 eurai – per mėnesį būsto kainos keitėsi minimaliai, bet buvo keliais eurais mažesnės nei kovą. O metinis augimas Kaune yra didžiausias iš visų didmiesčių – jis sudarė beveik 14 proc. Per pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su 2016 m. pirmuoju ketvirčiu, būsto pasiūlos kainos Kaune augo apie 16 proc., iki 1031 eurų/kv. m.

Klaipėdoje balandį, palyginti su kovo mėnesiu, vidutinės skelbimuose siūlomos butų kainos taip pat sumažėjo keliais eurais už kvadratinį metrą – iki 1130 Eur, nors ir buvo apie 3 proc. didesnės nei tuo pačiu laiku prieš metus. Visgi metinis pokytis Klaipėdoje buvo mažiausias iš visų didmiesčių: per pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su 2016 m. pirmuoju ketvirčiu, būsto pasiūlos kainos Klaipėdoje augo beveik 5 proc., iki 1126 eurų už kv. m.

Vilniuje gegužės pradžioje vidutinė vieno kambario pasiūlos kaina siekia 45 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 87 tūkst. Skaičiuojant vidurkį, vieno kambario įrengti butai yra gerokai pigesni nei su daline apdaila – tai susiję su tuo, kad su daline apdaila yra parduodami naujos statybos, o įrengti – ir senos, ir naujos statybos butai. Įrengto vieno kambario buto kaina yra apie 44 tūkst. eurų, o dviejų kambarių – 92 tūkst. eurų. Su daline apdaila vieno kambario vidutinė pasiūlos kaina siekia 54 tūkst., o dviejų – 82 tūkst. eurų.

Kaune gegužės pradžioje vidutinė vieno kambario pasiūlos kaina siekia 29,5 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 54 tūkst. Įrengto vieno kambario buto kaina buvo 29 tūkst. eurų, o dviejų kambarių – 51 tūkst. Su daline apdaila vieno kambario vidutinė kaina buvo 38 tūkst. eurų, o dviejų – 68,5 tūkst.

Klaipėdoje vidutinė vieno kambario buto pasiūlos kaina yra apie 31 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 59 tūkst. Įrengto vieno kambario buto kaina – apie 31 tūkst. eurų, o dviejų kambarių – 58 tūkst. Su daline apdaila vieno kambario vidutinė kaina siekia apie 37 tūkst. eurų, o dviejų – 72 tūkst.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt