Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Bentonito molio paklotas – kas tai ir kur naudojamas?
2019-10-29 Šaltinis: BentonitoKilimas.lt

Įrenginėdami savo namus dažnai sužinome dalykų, apie kurios iki tol nė nesame girdėję. Juk kiekvienas nori būstui pritaikyti geriausius sprendimus, todėl domisi, kokios technologijos ar statybos bei apdailos medžiagos yra geriausios. Vienas svarbių dalykų, apie kuriuos turi žinoti tie, kurie stato sau namus arba dirba statybų rinkoje – bentonito molio paklotas. Kas tai ir kur ši medžiaga yra naudojama? 


Bentonito molio paklotas – kas tai ir kur naudojamas?  title=

Bentonito molio paklotas – kas tai?


Bentonito molio paklotas yra savaime užsitaisanti hidroizoliacija, kuri tinka bet kokiems paviršiams, esantiems po žeme. Dažniausiai ši medžiaga naudojama po betono plokšte ir linijinėse konstrukcijose, ją taip pat galima montuoti ir pertvarose ar grėžtinių pamatų konstrukcijose.

Statybinė medžiaga pagaminta iš natrio bentonito, kuris pasižymi labai geromis savaime užsipildančiomis savybėmis. Jis reaguoja į vandenį ir virsta specialia plėvele, kuri užpildo bet kokius plyšius ar skylutes ir suteikia maksimalią apsaugą nuo vandens pratekėjimo.

Bentonito molio paklotas išsiskiria savo patvarumu. Jis atsparus įtrūkimams ar bet kokiems kitokiems pažeidimams. Dėl to medžiaga ir yra savaime užsitaisanti hidroizoliacija – ji iškart užpildo atsiradusius įtrūkimus ir sustingsta.
 

Kam naudojamas bentonito molio paklotas?


Bentonito molio paklotas – pakankamai universali medžiaga. Ji gali būti naudojama pamatams, rezervuarams, baseinams, požeminiams garažams, tuneliams, stogams ir grindims. Dažniausiai šia medžiaga yra padengiamos išorinės pamatų sienos, o kloti bentonito molį nėra sudėtinga.

 

Bentonito molio pakloto rulonėliai yra paklojami ant reikiamo kieto paviršiaus paliekant vietos kelių centimetrų užlaidoms. Pasirinkus atitinkamą medžiagą, ją galima tiesti ir ant galutinai nesukietėjusio betono, praktiškai bet kokiomis oro sąlygomis. Pažangų bentonito molio paklotą nesunku pjaustyti, todėl paprasta formuoti kampus ar šoninius įėjimus.
 

Kur įsigyti?


Bentonito molio pakloto galima įsigyti bet kurioje statybinių prekių parduotuvėje. Jei jums reikalingas didelis kiekis, galite kreiptis į vadybininkus ir prašyti, kad jums pritaikytų nuolaidą ar suorganizuotų prekių pristatymą į vietą. Jei nežinote, kokį bentonito molio paklotą rinktis ir kaip jį panaudoti, galite drąsiai kreiptis į konsultantus, kurie padės įsigyti tinkamiausią variantą. 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt