Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news

 

Baseinas kieme – per dvi savaites!
2012-04-13
Baseinas kieme – per dvi savaites!

Dauguma individualių namų savininkų svajoja apie baseiną savo kieme, tačiau dėl neteisingo įsivaizdavimo, jog jį įrengti labai brangu ir problemiška, taip ir lieka neįgyvendinę šios svajonės. O be reikalo. Juk baseinas savame kieme – tai investicija ne tik į turtą, bet ir į sveikatą. „Balsas.lt savaitė“ kalbina įmonės „Fiberpool.EU“, gaminančios baseinus ir baseinų įrangą, prekiaujančios savo gaminiais ne tik visoje ES, bet ir už jos ribų bei įrengiančios tiek privačius, tiek komercinės paskirties baseinus, SPA ir sanatorijų kompleksus Lietuvoje, vadovą Gintarą Steffensen.

Ar įsirengti baseiną savo kieme yra keblu?

 

Ne – visiškai paprasta. Be abejo, geriausia įsirenginėti baseiną dar vykstant namo statyboms, prieš tvarkantis aplinką, tačiau net jei tai nepavyktų ir kiemas jau sutvarkytas, įsirengti lauko baseiną galima ir per 2 savaites. Ilgiausia užtrunka betoninių baseinų įrengimas, dėl ilgesnio technologinio proceso, susijusio su betono stingimu. Nesilaikant jo galima betoninės vonios deformacija, bet pavyzdžiui, „Fiberpool.EU“ stiklo pluošto baseiną esame įrengę per 5 dienas. Nuo  –  iki..  Kita situacija yra su aplinka aplink baseiną. Tikrai nerekomenduojame klotis betonines terasos iš karto, kai lauko baseinas buvo įrengtas, nes paprastai būna sujudinamas stabilus gruntas ir yra patartina palaukti, kol tas gruntas nusės. Todėl ir yra geriau įsirenginėti baseiną jau statant namą – tada ir aplinkos tvarkymą galima iš karto suplanuoti.

 

Kokie dažniausi mitai apie baseino įrengimą kelia nerimą klientams?

 

Turbūt didžiausias mitas apie baseinus yra jo ekploatacijos kaštai. Dauguma klientų klausia – kiek gi baseinas kainuos jau jį įrengus. Atsakymai butų tokie:   Apie 100 –150 Lt be vandens pašildymo. Jei baseinas įrengimo metu yra apšiltinamas, arba jei įsigyjamas „Fiberpool.EU“ stiklo pluošto baseinas su apšiltinimu poliuretano puta bei įrengtas su viena iš daugelio uždengimo sistemų – baseino šildyti vasarą net nereikės. Nemažai sutaupo baseinų uždengimai – jie ne tik saugo baseiną nuo atvėsimo per šaltesnes naktis, bet dienos metu, kai vasarą saulė šviečia visą dieną – neleidžia UV spinduliams skaidyti chloro junginių. Todėl baseinas turi buti uždengtas kai nenaudojamas.

 

Kitas mitas – tai kaina. Kai kurie žmonės mano, kad įsirengti baseiną – labai brangu. „lauko–baseinai.lt“ prekiauja pilnais baseinų komplektais nuo 7000 Lt! O mini baseinai su pašildymo sistema ir uždengimu – nuo 10.000 Lt.

 

Kiek laiko užima baseino įrengimas?

 

Skirtingai, priklausomai nuo baseino tipo. Greičiausiai įrengiami „Fiberpool.EU“ stiklo pluošto baseinai. Jie yra pilnai pagaminami, patikrinami ir surenkami gamykloje. Atvežant juos reikalinga iškasti tik duobę baseinui, Į kurią jis bus įleidžiamas ir tuojau pat pilamas vanduo. Kadangi įrengiant „Fiberpool.EU“ stiklo pluošto baseinus praktiškai nenaudojamas betonas – visi procesai užima nedaug laiko.  Ilgiausiai užtrukta įsirengti betoninį baseiną, tačiau šių baseinų privalumas – galimybė baseiną įrengti kokios tik norite formos ar gylio.

 

Ar lauko baseino priežiūra sukelia daug keblumų?

 

Ne, lauko baseino priežiūra – visai nesudėtingas procesas. Jei baseinas turės uždengimą – net jo valymas nesukels problemų, o jo aptarnavimas per savaitę užims apie 1–2 valandas. Klientų pageidavimu tokią baseino priežiūrą gali vykdyti ir mūsų įmonė.

 

Kokių tipų baseinus galite pasiūlyti ?

 

Populiariausi – stiklo pluošto ir betoniniai baseinai, jų kainos pilnai įrengus yra labai panašios, o kokį pasirinkti – spendžia klientas.  Taip pat įrengiame baseinus su persipylimo sistema, kuri dažniausiai naudojama viešiems baseinams. Prekiaujame SPA mini baseinais. Patys pigiausi – karkasiniai baseinai.

 

Atliekate visus baseino įrengimo darbus?

 

Mūsų įmonė atlieka ne tik įrengimo darbus, galime suprojektuoti tiek architektūrinį, tiek ir technologinį viso SPA centro ar namų SPA kompleksą. Taip pat organizuojame visus kitus susijusius darbus  – betonavimo, apdailos, vėdinimo.

 

Mūsų klimatas tinka lauko baseinams?

 

Taip! Nors mūsų vasara ir nėra labai ilga – tačiau Lietuvos klimato ypatybė yra ta, kad vasarą dienos yra gana ilgos ir baseino vanduo gerai sušyla. Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje privatūs baseinai yra daug labiau paplitę nei Pabaltijyje. Lauko baseiną yra žymiai pigiau įsirengti nei vidinį – gi nereikia statyti virš jo viso pastato. Lauke baseino šildyti nebūtina, bet privaloma viduje, o tai – papildomi kaštai. Vidaus baseinui reikalinga gera vėdinimo sistema, nes kitaip dėl susidarančios drėgmės bus pažeidžiamos pastato sienos bei apdaila.

 

Balsas.lt

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt