Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Baltos ir juodos spalvos derinys vonios kambaryje
2016-01-02 Šaltinis: NamuDizainas.lt

Juoda ir balta - spalvos be spalvos ar achromatinės spalvos paprastai dažniau sutinkamas viešbučių, kavinių, restoranų ir prabangių vilų interjeruose. Galbūt dėl to, kad šis derinys lyg ir nuteikia griežtesnei, oficialesnei aplinkai. Galima pagalvoti, kad juodos ir baltos spalvų deriniai gali būti nelabai tinkami namų interjerui.


Baltos ir juodos spalvos derinys vonios kambaryje title=

Na bet jei juoda ir balta spalvomis dekoruotą kambarį papuošti atitinkamais dekoratyviniais elementais, jis gali pagyvėti, pralinksmėti ir tapti visai draugišku kambarėliu namuose. Pažiūrėkime, kaip subtiliai tai atlikta vonios interjere, pavaizduotame nuotraukose.

Vonios kambario dizainas minimalus ir griežtokas: aiškios linijos, statūs kampai ir jokių nereikalingų detalių. Kiek tai pastudijavus, jaučiasi lyg ir tarpinis variantas tarp minimalistinio ir vintažinio stilių. Galima pavadinti minimalistiniu interjeru su vintažiniais dekoro elementais.

Kambarys gana šviesus. Pro didelį langą krinta šviesa, kurią atspindi baltos sienos. Į juodą – baltą spalvinę schemą kur ne kur savo natūraliomis spalvomis integruojasi gamtos elementai: upės ar jūros vandens nugludinti akmenukai, mediniai lentgaliai ir žaliuojantys augalai. Tai paįvairina vonios kambario erdves ir suteikia gamtos prisilietimo pojūtį. Taip pat tai praplečia vonios spalvinės schemos ribas.

Balta orchidėja ant vonios krašto suteikia šviežumo vonios interjerui, balansuodama su medinių lentgalių aptriušusiu grožiu. Žvakės indeliuose įneša jaukumo ir tęsia atsipalaidavimo temą vonios kambaryje.


 

1-bathroom-black-white

 

Skintos gėlytės puošia akmenukus, gulinčius didelėje lėkštėje.

 

2-bathroom-stones-detail

 

3-bathroom-flower-detail

 

Pastebėkite spintelę su užrašais ant stalčių.. Iš pradžių lyg ir sukelia šypseną: anything, something, nothing – bet kas, kai kas, niekas.. bet iškyla ir kai kurių gilesnių minčių: kiek man reikia, ko man reikia, ar tikrai reikia?..

 

Dušo zona atskiria tualetą, suteikdama daugiau privatumo.

 

4-bathroom-large-view

 

Didelis veidrodis dušo patalpoje praplečia erdvę.

 

6-bathroom-shower

 

Lentynėlėse nišoje patogu laikyti grožio ir higienos priemones.

 

7-bathroom-shelves

 

Kriauklė įmontuota ant baltos blizgančios spintelės, stovinčios kitoje kambario pusėje. Ant spintelės padėta pakabėlė papuošalams, keli stiklainiai įvairioms smulkmenoms susidėti. Kelios pakabos, pritvirtintos ant sienos, rankšluosčiams ar drabužiams pasikabinti.

 

10-bathroom-mirror

 

Graži detalė – akmenukai kriauklėje, ant kurių iš maišytuvo bėga vanduo.

 

8-bathroom-sink

 

Štai ir visa kelionė nuo griežtai juodos, taikios baltos iki  žavingai šmaikščių: Bet kas, Kai kas, Niekai..

 

9-bathroom-view-from-outside

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt