Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Balti, raudoni ir juodi vonios kambariai namo interjere Romoje
2012-07-28 Šaltinis: Namudizainas.lt

Namo interjero dizaino projektas įgyvendintas privačiame name Trastevere rajone, Romos istoriniame centre. Namo renovacija apėmė interjero erdvių reorganizavimą, naujų baldų ir apšvietimo dizainą. Projektu siekta išlaikyti pusiausvyrą tarp senosios pastato architektūros ir modernaus stiliaus interjero. Namo gyvenamoji erdvė yra atvira, su atsiveriančiu vaizdu į sodą, atskleidžianti interjero/eksterjero perspektyvas.


Balti, raudoni ir juodi vonios kambariai namo interjere Romoje title=
Nuotr. Arkinetia.com

Namo interjero dizaino projektą atliko architektė Carola Vannini.

 

namo koridorius, žalios durys, sijos

 

Neonine žalia šviesa apšviestos stiklinės durys tampa užuomina į žalsvos spalvos sofą, fotelius svetainės kambaryje.

 

svetainės interjeras, žalsvi baldai, židinys, sijos

 

Kartais minimalistiniai interjerai yra gana šalti ir savo detalių nebuvimą kompesuoja energijos “nutekinimu” iš žmogaus. “Mažiau yra daugiau” kompensuojama, atimant šilumą iš žmogaus. Ne veltui pavadinimas - ”cool” (angl. vėsus) interjeras. Žmogus žiūri į minimalistinį interjerą ir jaučia, kad kažkas tai yra, kažkas tai vyksta. Paprastai dėmesio energija pradeda sruventi iš žmogaus į interjerą. Vanduo teka ten, kur žemiau, į indą kuriame vandens yra mažiau.

 

Kai kurie interjerai pripildo mus energijos, kai kurie yra daugiau ar mažiau neutralūs, kai kurie ima energiją. Priklausomai, kokia žmogaus bioenergetika, žmogus turi energijos užtektinai ar ji net veržiasi per kraštus, tuomet minimalistiniame interjere jis,-i jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Ne toks stiprus energetiškai žmogus geriau jausis interjere, kuriame daugiau detalių, interjeras yra kiek šiltesnis.

 

Šio namo svetainės interjere yra taip nedaug detalių, praktiškai tik interjero architektūra.. bet lyg ir nieko netrūksta.. ir kol kas lyg ir židinio nereikia pakurti.. Galbūt tai senoviškų detalių akimirkos minimalistinio namo interjero scenose.

 

svetainės interjeras, židinys, skulptūra

 

Virtuvė suprojektuota iš dalies atskiriant virtuvės erdvę nuo gyvenamojo kambario erdvės. Virtuvė dalinai paslėpta už plytų mūro sienos, kuri nesiekia lubų. Tokiu būdu yra išlaikomas namo gyvenamosios erdvės tęstinumas. Didžioji virtuvės erdvės dalis yra matoma iš svetainės kambario, tad, išlikdama harmonijoje su likusiomis namo erdvėmis, virtuvė tampa minimalistinio dizaino pamaišyto su rustic (kaimiško) dizaino atspalviais interjero tąsa.

 

valgomojo erdvė, žalia šviesa, durys

 

Ilgas, natūralaus ąžuolo stalviršis savo paviršiumi atspindi šviesą ir nukreipia dėmesį į lauko kiemelį – sodą.

 

virtuvės interjeras name, sijos

 

namo interjeras, stiklo durys į kiemelį

 

Miegamojo kambaryje senos plytų mūro lubos susitinka su baltomis gipso kartono lubomis.

 

miegamojo interjeras, plytų lubos, sija sienoje

 

Aptrupėjusios plytos, akmenys savo grublėtais paviršiais atsiveria baltose, lygiose gipso kartono sienose.

 

poilsio kambario interjeras, plytų sienos dalis

 

BALTA VONIA: visi kampai, net tarp grindų ir sienų suapvalinti ir sušvelninti, lyg panaikinant bet kokius atskaitos taškus. Švari, balta šviesa; blizgantys, balti paviršiai pdeda sukurti siurrealų jausmą.

 

baltas vonios interjeras, apvalūs kampai

 

Architektės suprojektuotos vonios kambario interjero detalės: veidrodis, baldai, dekoratyviniai elementai, ryškia baltuma atspindi šviesą. Vonios kambario interjero architektūra ir dizainas specialiai formuojamas, siekiant sukurti erdvę, kur akių žvilgsnis tekėtų, sklandytų be jokių trukdymų.

 

baltas vonios interjeras, apvalūs kampai 1

 

VONIA RAUDONA: raudoname vonios kambaryje siekiama sukurti šiltą, gal netgi karštą aplinką, pabrėžiant ir pamaišant esamas senoviškas pastato struktūrines ypatybes su geometriškai minimalistinio dizaino savybėmis. Lyg nugrimzdusi žalsva vonia kontrastuoja su išsikraipiusiu plytų rudumu, dekoratyvinės detalės sidabriniu blizgesiu, sienų raudonumu. Pakyloje voniai, šalia laiptų pakopų, iš abiejų kraštų įrengtos spintelės.

 

raudona spalva vonios interjere

 

Ryškiai balti bide, klozetas, architektės suprojektuotos baltos dėžutės ir nišos stengiasi nutraukti raudonio dominavimą vonios patalpoje. Balti kubeliai – spintelės iš baltos spalvos perspektyvos pabrėžia erdvės geometriškumą.

 

raudona spalva wc interjere

 

JUODAS VONIOS KAMBARYS: vonios kambaryje sukuriama rafinuota pusiausvyra. Juodos spalvos baldus; baltos, pilkos spalvos sienas kiek sušildo medinės kaštono grindys. Erdvės geometrija pabrėžiama, kaitaliojantis juodos, baltos spalvos detalėms. Balta lentyna ir juoda spintelė, esanti po kriaukle, neįprastai šviečia iš vidaus.

 

juodas vonios, wc interjeras

 

Architektės suprojektuotos juodos dėžutės – lentynos ant sienos, kartu su kitais elementais, užbaigia interjero kompoziciją wc erdvėje.

 

juodas vonios, wc interjeras 1

 

stiklo durys į svetainę

 

lauko kiemelis vakare

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt