Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Baldai iš stiklo
2011-10-20 Šaltinis: Statybuportalas.lt

Kaip atrodo baldai iš stiklo? Namuose trokštame jaustis patogiai, bet visai nenorime užgriozdinti ir taip mažų savo kambarėlių.To gali padėti išvengti baldai iš stiklo. Jie kambariui suteiks daugiau erdvės.


Baldai iš stiklo title=
Nuotr. superwayltd.com

Šiandien baldai iš stiklo atrodo įprasti ir jau nieko nebestebina. Baldų iš stiklo ar šiaip stiklo dirbinių galima rasti beveik kiekvienuose namuose: staliukai, lentynos, vazos ir daugybė kitų.

Stikliniai baldai gaminami svetainėms, virtuvėms, miegamiesiems, vonios kambariui ir t.t. Jie tampa vis populiaresni. Be to, stikliniai baldai dera prie bet kokio stiliaus ir yra ekologiškai švarūs. Technologijos taip ištobulėjusios, kad leidžia dizaineriams eksperimentuoti su stiklu.

Dažnai bijoma įsigyti tokių baldų, nes yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad tokie baldai greitai dūžta. Tačiau taip nėra, kadangi baldai gaminami iš kitokio stiklo, kuris dūžta ne taip lengvai, be to, jis specialiai apdirbamas. Stiklo rūšių yra įvairių: skaidrus, matinis, tamsintas su grafiniais ženklais,lakuotas faktūrinis.

Platiems baldams gaminti naudojamas grūdintas stiklas, laikytas aukštoje temperatūroje, taip jis atlaiko stiprius smūgius ir dūžta sunkiau.

Labai gražiai atrodo širmos iš grūdinto stiklo. Iš stiklo gaminamos ir kėdės, lovos bei krėslai. Tokie baldai iš pirmo žvilgsnio atrodo lengvi ir tarsi plaukiantys ore, tačiau iš tiesų jie atlaiko ir labai didelius krūvius.

Stikliniai baldai pasižymi aukšta kokybe ir yra unikalūs. Jie gali būti papuošti ažūriniais ornamentais, todėl yra itin gražūs. Baldai iš stiklo puikiai dera soduose arba žiemos soduose, kadangi yra atsparūs šviesai, o jų dizainas pasižymi sodriais ir ryškiais atspalviais.

Baldai iš stiklo dažnai naudojami vonios kambaryje, kadangi stiklas pašviesina ir pakeičia jo interjerą.

Baldai iš stiklo – puikus būdas atsikratyti erdvę užgriozdinančių baldų. Pastaruoju metu vis labiau siekiama kompaktiškumo. Sekcija iš stiklo padės atlaisvinti gana daug erdvės kambaryje.

Vis dėl to nevertėtų visų baldų pakeisti stikliniais. Gražu tik tai, kas su saiku.

Geriausiai stiklas atsiskleidžia derinamas su kitomis medžiagomis. Tam taikomos įvairios detalės iš akmens, medžio, vario, žalvario, nerūdijančio plieno ar kitų medžiagų. Interjerui stilingumo suteikia ir dekoruotas stiklas ar įvairių rūšių stiklo komponavimas. Geriausiai stiklo grožis atsiskleidžia esant tinkamam apšvietimui.

Nė viena medžiaga, naudojama interjere, negali prilygti stiklui dėl jo savybės teigiamai nuteikti patalpoje esančius žmones: romantiškai nuteikia smulkučiai stiklo dirbiniai, puošiantys interjerą, iškilmingumu ir prabanga spinduliuoja veidrodžiai, tyra rimtimi dvelkia stiklo vitrinos.

Tokių baldų priežiūra nėra sudėtingesnė už įprastų. Jie padengiami specialia medžiaga, kuri atspari dulkėms ir purvui. Galite nesibaimindami savo namų interjerą papuošti keliomis stiklo detalėmis.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt