Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

„Ąžuolo palytėtas“ interjero dizainas
2019-06-26 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,
Dėkojame, jog domitės interjero dizainais, prie kurių turime galimybę prisidėti ir mes. Kaip ir anksčiau, taip ir šį kartą norime pasidžiaugti, jog dirbdami su interjero dizainerėmis Audrone Ambraziene bei Daiva Pocevičiene , turėjome galimybę įrengti deapvadines, aukštas, duris, kurios buvo priderintos prie aukštų lubų. Šį interjero kūrinį dizainerės pavadino “Ažuolo palytėtas”. Ar ir Jums taip pat atrodo?


„Ąžuolo palytėtas“ interjero dizainas title=

Tai dar vieni jaukūs, dideli ir erdvūs namai, kuriuose dizainerės išsikėlė sau uždavinį - suvaldyti centrinę, aukštą namo dalį, kurioje turėjo atsirasti virtuvė, valgomasis ir svetainė.

 

Štai turėjome ir mes galimybę prisidėti, nes pasirūpinome aukštomis (2300 mm) durimis, kurios prisidėjo įgyvendinant uždavinį. Taip pat aukštoji zona pabrėžta išaukštinta židinio “kepure'”.

 

Būtent virtuvės zonoje ąžuolas stiprusis turėjo galybę pasitarnauti, nes čia buvo vizualiai mažinama erdvė ąžuolo medienos plokštėmis ant sienos, kurios buvo virtuvinio baldo aukštyje. Manome, kad tai buvo puikus sprendimas, sprendžiant pagrindinį uždavinį ir suteikiant namas išskirtinumo ir tvirtumo jausmą.

 Taip pat galite matyti, kaip gražiai centrinėje erdvės dalyje į save dėmesį atkreipia išraiškingas šviestuvas. Tai visų dėmesį atkreipiantis svetainės bei namų akcentas, kurio dėka matomos durys bei ąžuolo grožis. Kaip ir kiekvienuose namuose, taip ir šiuose, kiekvieną uždavinį įgyvendinančios dizainerės atranda sprendimą, kuris gali pakeisti namų erdvę bei šeimininkų gyvenimo kokybę.

 Kiekvieną kartą, prisidėdami prie kiekvienų namų kūrimo, esame labai laimingi galėdami įdėti savo indėlį, todėl esame pasirengę padėti ir Jums.

Su džiaugsmu,
E-DURYS komanda

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt