Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Atsinaujinančios energijos vartojimą skatina ir valstybė
2021-04-15 Šaltinis: Solitekas LT, UAB

Svarstote apie nuosavą saulės elektrinę, bet stabdo abejonės ir nerimas dėl išlaidų? Galite lengviau atsipūsti, nes viskas nėra taip brangu ir sudėtinga nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.


Atsinaujinančios energijos vartojimą skatina ir valstybė

Svarbu žinoti, kad privačių namų, sodų ar sklypų savininkai, gali pretenduoti į valstybės paramą asmeninei saulės elektrinei įsirengti ar įsigyti, jeigu nuosavybės teise valdo nekilnojamą turtą ir nevykdo komercinės veiklos.

Tereikia pateikti paraišką, kurią galite lengvai surasti Ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) internetiniame puslapyje https://www.apva.lt/.

O svarbiausia, kad šis atsinaujinančios energijos vartojimo skatinimo projektas nereikalauja specifinių žinių ar papildomų resursų. Kaip sako SoliTek įmonės specialistai, būtina sutelkti dėmesį į du esminius dalykus: visų pirma įsivertinti ar namo stogas, ant kurio ketinate montuoti saulės elektrinę, yra tam tinkamas. Antra, susisiekti su ESO (www.eso.lt) ir sužinoti apie jų eksploatavimo sąlygas ir galimybę bendradarbiauti su naujais atsinaujinančios energijos vartotojais jūsų regione.

Ilgametė darbo patirtis SoliTek gamybos, pardavimo ir montavimo specialistus įgalino suteikti išsamias konsultacijas apsisprendusiems pereiti prie atsinaujinančios energijos vartojimo.

 

Taip pat jau ne vienerius metus vykstantis ES paramos projektas SoliTek darbuotojams suteikė žinių ir patirties vairuoti visą procesą nuo teisingo paraiškos pateikimo iki sėkmingo paramos gavimo. Mes su jumis būsime kartu visą laiką - nuo „rankų paspaudimo“ iki jau sumontuotos elektrinės priežiūros.

Bendradarbiavimas su saulės modulių gamintojais, kurie atlieka montavimo darbus ir deleguoja inžinierius techninei apžiūrai atlikti, išlaisvina nuo papildomų klausimų ir sutaupo daug jūsų laiko. 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt