Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news
Naujienos

 

Ateitis čia pat: kaip atrodo moderni elektroninė durų akutė ?
2017-03-31 Šaltinis: Technologijos.lt

Technologijos šiais laikais mus lydi visur ir visada. Mes jas naudojame ir dirbdami, ir pramogaudami, ir tvarkydamiesi namuose. O kaip sutinkame svečius? Pasirodo kiniškų produktų rinkoje galima surasti ir elektroninių durų akučių-skambučių hibridų. Bet kam jie reikalingi ir ar tai nėra pinigų švaistymas?


Ateitis čia pat: kaip atrodo moderni elektroninė durų akutė ?
Nuotr. gamintojo

Kai kas nors paskambina į duris žmonės greitai pašoka ir bėga pažiūrėti kas atėjo. Kartais tai - malonūs svečiai, o kartais ir asmenys, kurių savo namuose matyti nepageidaujame. Nuo mažens esame išmokyti neatidaryti durų bet kam ir pirmiau visada įsitikinti, kas už jų stovi. Todėl pirmiausia pažiūrime per akutę.

Durų akutė - tai labai senas ir paprastas daiktas. Nedidelė anga duryse, kurioje įmontuotas lęšis, leidžiantis pamatyti platesnį vaizdą. Tamsoje įžiūrėti atėjusius žmones dažnai yra gana sunku ar net neįmanoma. Kitas įprastos durų akutės trūkumas - naudojimo nepatogumas. Žiūrėti per mažytę akutę tikrai nėra patogu visokio ūgio žmonėms.

O kartais tiesiog nenorite, kad už durų atėję žmonės girdėtų kaip jūs ateinate ir žiūrite pro akutę.Kinai siūlo paprastą durų akutę pakeisti kur kas patogesniu įrenginiu - elektronine akute su kamera. Taip ekraną galima įsirengti ten, kur žmonėms patogiau, o ir labai arti prieiti prie durų nėra būtina. Ekranas vaizdą rodo tik tada, kai kas nors paskambina į duris.

Šis prietaisas, matomas nuotraukose, iš kitų panašių įrenginių išsiskiria keliais esminiai bruožais. Visų pirma, jo ekranas yra pakankamai didelis - jo įstrižainė siekia 4,3 colius. Panašų ekraną turi ir mažesni išmanieji telefonai. Ši durų akutė ir jos elektronikos elementai yra pakankamai atsparūs aplinkos poveikiui - kamera veiks net esant 20 laipsnių šalčiui.

Įrenginio apžvalgos kampas - net 170 laipsnių, todėl ekrane matysite viską, kas dedasi už jūsų durų. Kamera prie durų stovinčius žmones puikiai fiksuoja ir tamsoje - šalia jos yra keturi infraraudonųjų spindulių šviesos diodai. Galiausiai, šį įrenginį labai paprasta sumontuoti, o keturių AAA dydžio baterijų užteks ilgam.

Žinoma, kaip ir kitos panašios elektroninės durų akutės, ši atlieka ir durų skambučio funkciją. Galima rinktis iš šešiolikos skirtingų melodijų. Lyginant su įprastu durų skambučiu bei durų akute, šis prietaisas yra patogesnis ir modernesnis.

 Tačiau bene didžiausias jo privalumas - nedidelė kaina.

Nuotraukose matoma elektroninė durų akutė-skambutis šiuo metu kainuoja kiek daugiau nei 32 eurus.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt