Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Aruodas.lt: butų kainos – naujose aukštumose
2017-03-13 Šaltinis: Aruodas.lt

Prieš vieną aktyviausių nekilnojamojo turto (NT) sezonų, pavasarį, butų pasiūlos kainos ūgtelėjo, rodo nekilnojamojo turto skelbimų portalo Aruodas.lt statistika. Didžiausias mėnesinis augimas iš didmiesčių stebimas Kaune. Šiame mieste fiksuojamas didžiausias ir metinis augimas.


Aruodas.lt: butų kainos – naujose aukštumose
Nuotr. aruodas.lt

„Šiemet didmiesčiuose fiksuojamas tiek metinis, tiek mėnesinis butų pasiūlos kainų augimas. Tai rodo, kad rinka yra gyvybinga, joje netrūksta nei pirkėjų, nei pardavėjų.

 

Aktyvumu išsiskiria ir būsto ieškantieji – šių metų sausį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais, besidomintieji nekilnojamuoju turtu portale Aruodas.lt peržiūrėjo apytiksliai penktadaliu daugiau skelbimų puslapių“, – teigia Viktorija Steponavičiūtė, Aruodas.lt vadovė. Vilniuje vasarį vidutinė pasiūlos kaina buvo 1755 eurai už kvadratinį metrą.

 

Tai 1 proc. daugiau nei sausį. Nors Vilniuje per mėnesį siūlomos būsto kainos augo nedaug, tačiau metinis augimas priartėjo prie dviženklio – jis buvo 9 proc. Prieš metus Vilniuje vidutinė pasiūlos kaina buvo 1607 eurai už kv. m.

Kaune vasarį vidutinė pasiūlos kaina už kvadratinį metrą buvo 1036 eurai. Tai 2 proc. daugiau nei sausį. Per metus laikinojoje sostinėje butų kainos augo 17 proc. Iš didmiesčių mažiausios augimas fiksuojamas Klaipėdoje: per mėnesį kainos augo 1 proc., per metus – 5 proc., ir vasarį siekė 1124 eurus už kvadratinį metrą.

Vilniuje kovo pradžioje vidutinė vieno kambario pasiūlos kaina siekė 45 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 89 tūkst. Prieš metus kainos buvo atitinkamai 42 ir 80 tūkst. eurų. Skiriasi skirtingose miesto vietose parduodamų butų pasiūlos kainos. Vieno kambario butas sostinės Antakalnio, Lazdynų, Pašilaičių mikrorajonuose įvertintas atitinkamai 41, 33,5 ir 52 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 95, 63,5 ir 73 tūkst eurų, už vieno kambario butą Senamiestyje, Šiaurės miestelyje ar Žvėryne prašoma atitinkamai 76, 70,5 ir 50 tūkst. eurų, už dviejų kambarių – 137, 94 ir 100 tūkst. eurų.

Kaune kovo pradžioje vidutinė vieno kambario pasiūlos kaina siekė 29 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 54 tūkst. Prieš metus kainos buvo atitinkamai 21 ir 48 tūkst. eurų. Kaune, Vilijampolės mikrorajone, už vieną kambario butą pardavėjai prašė vidutiniškai 16 tūkst., o dviejų – 38 tūkst. eurų. Dar vienas pigesnių rajonų – Petrašiūnai (17 tūkst. už 1 kambario butą ir 40 tūkst. – už dviejų kambarių). Už didesnę kainą vieno kambario butus Kaune norėta parduoti, pavyzdžiui, Šilainiuose ir Eiguliuose (atitinkamai už vieno kambario butą 31 ir 33 tūkst. eurų). Dviejų kambarių – Žaliakalnyje ir Šilainiuose (atitinkamai 56,5 ir 48 tūkst. eurų).

Klaipėdoje vidutinė vieno kambario pasiūlos kaina sudarė 31 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 58 tūkst. Prieš metus vidutinė vieno kambario buto pasiūlos kaina buvo 29,5 tūkst. eurų, dviejų kambarių – 55 tūkst. eurų. Skirtingose miesto vietose esančius butus norėta parduoti už skirtingą kainą: Debreceno mikrorajone 1 kambario butą – už 24 tūkst., dviejų – už 52 tūkst. eurų, Žvejybos uosto rajone 1 kambario – už 26 tūkst., dviejų – 42,5 tūkst. eurų, Senamiestyje ir Mažojo kaimelio mikrorajonuose – atitinkamai vieno kambario už 60 ir 40 tūkst., dviejų kambarių – už 83 ir 68 tūkst.

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt