Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Ar mažiau yra daugiau? Pakalbėkime apie paprastumą
2019-04-29 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-durys draugai,
Sveikiname su vasarišku pavasariu, nes pripažinkime, lepina mus šiluma ir saule nuostabioji gamta. O ji pilna visko ir joje viskas taip puikiai suderinta, tiesa? Gal taip pat galėtų būti ir namuose - nei per daug, nei per mažai? Turbūt visiems yra puikiai girdėtas žodis MINIMALIZMAS, lietuviškai verčiamas į PAPRASTUMĄ. 


Ar mažiau yra daugiau? Pakalbėkime apie paprastumą title=

Klausydamiesi INTERJERO TV video apie tai, kaip įsirengti stilingus namus, mūsų ausis pasiekė viena iš interjero dizaino tendencijų, kaip, kad jau minėtas paprastumas. Tad pakalbėkime apie jį šiek tiek išsamiau.

Terminas „ minimalizmas “ imtas vartoti praėjusio amžiaus septintą dešimtmetį, juo apibūdindavo Roberto Morriso ir Donaldo Juddo skulptūras. Paprastos, natūralios formos - pagrindinė minimalistinio dizaino idėja. Šiuo principu grindžiamas rytietiško dizaino stilius, konkrečiai – japoniškas dizainas, kuris tapo minimalizmo pagrindu, o minimalizmą mėgsta kūrybingi žmonės, kurie vertina paprastumo, rafinuotumo, grožio ir praktiškumo derinį.

 ● Mažiau daiktų - daugiau erdvės.

Turbūt kiekvienam teko pabuvoti senelių namuose, kur yra kaupiamas kiekvienas daiktas, reikalingas jis as ne. Jaunoji karta, nejausdama buvusio deficito padarinių, po truputį atsižvelgia į daiktų gausos reikšmę ir jų kiekį mažina. Ar sutiksite, kad minimalistinis gyvenimas suteikia daug pasirinkimo laisvės, leidžia geriau susikoncentruoti į individualius tikslus ir daryti tai, kas patinka, palieka daugiau erdvės savirealizacijai?

 


● Mažiau daiktų - daugiau aiškumo.

Kaip dažnai nutinka ar nutikdavo kiekvienam iš mūsų, kuomet tarp gausos daiktų nerasdavome/nematydavome vieno ar kito daikto, kuris tiesiog pasimesdavo sūkuryje? Kiek tai išeikvodavo energijos siunčiant į Visatą tuos negražius žodžius, nors patys tą betvarkę ir susikurdavome, nors turėdami kelis daiktus, kurių tikrai reikia , galėtume matyti viską daug aiškiau.

 ● Mažiau daiktų - mažiau išlaidų.

Pastebima tendencija tarp žmonių, kurie sumažino daiktų kiekį namuose, jų biudžetas nėra toks tuščias, o namai tvarkingesni, bet jie tapo atsparesni akcijoms, renkasi kokybiškesnius daiktus (ne veltui senoliai sakė: “Skupas moka du kartus”). Ne paslaptis, jog mažiau daiktų sukelia ir mažiau streso, nes daiktais reikia rūpintis. Pvz., neturintiems automobilio, nereikia rūpintis jo remontu. Laimi ne tik kišenė, bet ir sveikata, nes tenka judėti daugiau.

 Galiausiai, pripažinkime, kad kuo mažiau klaidinančių durų, tuo lengviau ir greičiau patekti į vidų. Atsiminkite, jog paprastumas yra mažiau , jis kelia laimę , leidžia gyventi , padeda susitelkti , praturtina ir išlaisvina . Viso to ir daugiau linkime kiekvienam.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-durys

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt