Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Apie karšto vandens išjungimus vilniečiai gali būti informuoti SMS žinute
2019-07-16 Šaltinis: Chc.lt

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) įdiegė klientų informavimo sistemą, kuri leidžia klientus informuoti individualiai elektroniniu paštu ir mobiliuoju telefonu. VŠT – viena pirmųjų iš centralizuoto šilumos tiekimo įmonių, pradėjusi individualiai informuoti klientus jiems aktualiais klausimais.


Apie karšto vandens išjungimus vilniečiai gali būti informuoti SMS žinute

Prieš porą metų sukūrusi naują savitarnos svetainę, VŠT klientams pradėjo siųsti el. pašto pranešimus apie joje pateiktą informaciją, aktualiausią iš jų – planuojami karšto vandens išjungimai dėl kasmet vykdomų privalomų (hidraulinių) vamzdynų bandymų. Šįmet pradėjusi šias patikras VŠT siekia sustiprinti komunikaciją gyventojams siųsdama išankstinius pranešimus ir SMS žinutes. Kad tikslas būtų pasiektas, VŠT ragina klientus pateikti arba atnaujinti savo kontaktus savitarnos svetainėje.

Kol kas tokiu būdu savo klientus informuoja tik keli didžiųjų Lietuvos miestų šilumos tiekėjai, dauguma kitų šią informaciją skelbia vietinėje spaudoje arba savo tinklapiuose.

Pasak VŠT Klientų aptarnavimo departamento direktoriaus Vilmanto Markevičiaus, išankstinis klientų informavimas planuojant laikinai nutraukti karšto vandens tiekimą yra ypač svarbus gyventojams, todėl įmonė ieško pačių efektyviausių priemonių, kurios leistų tiesiogiai juos pasiekti.

„Suprantame, kad net ir viena diena be karšto vandens gyventojams gali sukelti nemažą diskomfortą, todėl stengiamės ne tik kuo greičiau atlikti būtinas vamzdynų patikras, bet ir kiek galima anksčiau apie tai pranešti gyventojams. Jei tik visi mūsų klientai pateiktų savo tikslius kontaktus ir nepamirštų jų atnaujinti, mes galėtume juos individualiai informuoti visais svarbiais atvejais“, – sako V. Markevičius.

VŠT šiuo metu turi apie 80 proc. mobiliųjų telefonų numerių ir 37 proc. jų el. pašto adresų, kuriuos įmonei yra pateikę klientai. Įmonė skatina klientus pateikti savo kontaktus arba juos atnaujinti savo paskyroje prisijungus prie VŠT savitarnos, sudarant naujas sutartis su bendrove arba skambinant klientų aptarnavimo telefonu 1840.

„Šiuo metu gyventojus informuojame SMS žinutėmis tik apie hidraulinius bandymus, tačiau ateityje tokiu būdu planuojame siųsti ir kitus svarbius pranešimus. Elektroninio pašto adresą pateikę klientai dabar iš mūsų gauna informaciją apie vamzdynų remonto, skaitiklių metrologinės patikros darbus, jiems siunčiame pranešimus ir apie pateiktas sąskaitas, įsiskolinimus ir pan.“, – sako V. Markevičius.

Jo teigimu, norintys sužinoti informaciją apie karšto vandens išjungimą dar anksčiau, ją gali rasti patys, apsilankę VŠT tinklapio rubrikoje „Karšto vandens išjungimai“ (www.chc.lt). Specialioje paieškos formoje suvedę savo namo adresą, jie sužinos, ar artimiausiomis savaitėmis planuojami vamzdynų bandymai palies ir jų namą.

Apie planuojamus darbus ir trumpalaikį karšto vandens išjungimą VŠT iš anksto informuoja ir daugiabučių namų šilumos punktų prižiūrėtojus arba bendrijų atstovus, kurie privalo sudaryti technines sąlygas įmonei atlikti darbus. Jie taip pat turi informuoti gyventojus apie laikiną karšto vandens išjungimą. Tačiau pakabintų skelbimų laiptinėse gyventojai kartais gali ir nepastebėti, kitaip nei žinučių savo mobiliajame telefone.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt