Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Akmuo namuose – ne tik namų grožiui, bet ir gerai savijautai
2013-03-20 Šaltinis: UAB "VERITAS ANA"

Visi siekiame susikurti jaukius ir gražius namus. Interjero įrengimas ar atnaujinimas visuomet reikalauja darbo, laiko ir finansinių sąnaudų, tad natūralu, kad ieškome sprendimų, kurie būtų ilgalaikiai ir maksimaliai atitiktų estetinius bei funkcionalumo kriterijus. „Natūralus akmuo puikiai atitinka visus šiuos kriterijus“ – teigia UAB „Veritas ana“ projektų vadovė Daiva Kirkutienė.


Akmuo namuose – ne tik namų grožiui, bet ir  gerai savijautai title=

Natūralūs akmenys, kaip marmuras, granitas, suteikia prabangaus solidumo tiek gyvenamajai aplinkai, tiek visuomeniniam interjerui. “Klientai renkasi akmenį dėl puikių statybinių charakteristikų (kietas, ilgaamžis atsparus drėgmei), plačios spalvinės gamos ir nesudėtingos priežiūros.

Šios savybės nulemia plačias akmens panaudojimo kuriant gyvenamąją aplinką galimybes” – sako D.Kirkutienė. Grindys, sienų apdaila, stalviršiai ir palangės, vonios kambario elementai, dušo kabinos, fasadų apdaila, interjero dekoratyviniai elementai – tai tik dalis akmens panaudojimo galimybių.

Nuo seno akmuo naudojamas grindų įrengimui. Ar tai būtų įvairiaspalvė mozaika, ar santūrus vienos rūšies akmens grindinys, ar akmens fragmentai derinami su medžiu – visuomet galima parinkti įvairių stilių interjerams tinkamus sprendimus.

Vis dažniau akmuo naudojamas virtuvės įrengimui.Akmens gaminiai - tai santūriai prabangus ir elegantiškas virtuvės interjero sprendimas. Stalviršiai, darbastaliai, palangės, grindys, sienų danga, pjaustymo lentelės – tai tik nedidelė dalis akmens panaudojimo virtuvėje galimybių. Senus virtuvės baldus uždengę nauju akmeniniu stalviršiu atnaujinsime interjerą, suteiksime jam išskirtinumo.

Stalviršiai dažniausiai gaminami iš marmuro ir granito. Specialistai teigia, kad granitas – kiečiausia, atspariausia išoriniams poveikiams ir plačiausiai paplitusi uoliena žemėje. Granito stalviršiai gali būti įvairių atspalvių, tad juos lengva priderinti prie baldų , sukuriant įdomius spalvinius sprendimus.

 Kokios akmens savybės lemia jo didėjantį populiarumą ir išskiria šią medžiagą iš kitų interejero įrengimui naudojamų medžiagų? Paminėsime tik keletą jų.

Visų pirma – higieniškumas ir lengva priežiūra. Jei norite, kad gyvenamoji aplinka atitiktų aukščiausius higienos reikalavimus - marmuro ar granito grindys, virtuvės stalviršiai, palangės yra puikiausias pasirinkimas. Akmuo yra inertiška medžiaga, jis neišskiria alergenų, todėl specialistų ypač rekomenduotinas, jei namuose yra nuo alergijos kenčiančių vaikų ar suaugusiųjų.

Poliruotame akmens paviršiuje nėra ertmių, kur galėtų kauptis ir daugintis patologinės bakterijos, alergizuojančios dulkės, jį lengva prižiūrėti. Kasdienei akmeninių dirbinių priežiūrai tereikia drėgnos šluostės – ir namai atrodys nepriekaištingai, net nenaudojant jokių cheminių valiklių.

 


Didelę įtaką žmogaus savijautai ir sergamumui turi patalpų mikroklimatas. Svarbu, kad mikroklimato rodikliai smarkiai nesvyruotų, nes tai nepalankiai veikia žmogaus sveikatą, sukelia diskomfortą. Akmeninės grindys – puikus sprendimas, siekiant palaikyti pastovią temperatūrą namuose. Akmens grindys karštą vasaros dieną saugos malonią vėsą namuose be jokių kondicionierių. Įrengus grindinį šildymą – šaltuoju metų periodu mėgausitės tolygiai pasiskirstančia šiluma.

 Dėl akmens savybės kaupti šilumos energiją ir ją palaipsniui išspinduliuoti, grindinis šildymas specialistų pripažįstamas vienu efektyviausių ir komfortiškiausių. Taigi, akmens grindys padės sukurti komfortišką mikroklimatą namuose ir sutaupyti, sumažinus elektros ir šilumos energijos sunaudojimą.

 Be abejonės, labai svarbios ir akmens estetinės savybės – plati spalvinė gama, išskirtiniai ir unikalūs gamtos sukurti raštai. Šiandien jau nekyla abejonių, kad natūralus akmuo, kaip ir kiekvienas gamtos objektas, spinduliuoja energiją, harmonizuoja aplinką, netgi valdo žmogaus emocijas ir gydo įvairias negalias. Mineralų skleidžiamos energijos poveikis priklauso nuo mineralo struktūros, spalvos. Apie spalvų įtaką mūsų savijautai parašytas ne vienas straipsnis – tereikia išsirinkti spalvinius derinius, labiausiai tinkančius Jūsų poreikiams ir mėgautis visapusiškai komfortiška aplinka.

Taigi, dėka natūralaus akmens išskirtinių savybių galima sukurti harmoningus ir jaukius namus. UAB „Veritas ana“ dizaineriai ir akmens apdirbimo meistrai padės įgyvendinti įvairiausius sprendimus. Su UAB „Veritas ana“ atliktais darbais ir naujovėmis galite susipažinti www.veritas.lt .

Aplankyti UAB „Veritas ana“ prekybos saloną galite Vilniuje, Kalvarijų 49. Telefonas pasiteirauti 8-614-31166
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt