Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Akimirksniu pastatomas namas tarnaus net 100 metų
2016-06-19 Šaltinis: Technologijos.lt

Daugelis statybų kompanijų nuolat bando atrasti naujų būdų, kaip pigiai ir kokybiškai įrengti pastatus. Štai bendrovė „Fiction Factory“ sukūrė namus iš kartono, kuriuos galima pastatyti akimirksniu ir tvirtumu jie nenusileidžia net mūrinėms konstrukcijoms.


Akimirksniu pastatomas namas tarnaus net 100 metų title=
Nuotr. interestingengineering.com

Kartonas supa visą pastato pagrindą. Jis daug kartų apjuosia rėmą ir sukuria neįtikėtinai tvirtas sluoksnį. Kadangi tai yra pigi medžiaga, viso namo kaina taip pat nėra didelė. Vis dėlto, ji priklauso nuo sluoksnių ir namo sekcijų, kurių pageidauja „Wikkelhouse“ pirkėjas.

Namo fasadas yra pagamintas iš medienos todėl nebaisi jokia drėgmė ar kitas išorinis poveikis, kurio paprastai neatlaikytų kartonas. Komanda tvirtina, kad šis sprendimas leidžia pastatui suteikti 50 ar net iki 100 metų garantiją.

Kadangi statinys yra sudarytas iš atskirų modulininių sekcijų, kurių kiekviena siekia 1,2 metrus ilgio, namas gali būti pristatomas ir surenkamas vos per vieną dieną. Kartonas namą padaro neįtikėtinai lengvu (maždaug 6 tonų svorio), o tai leidžia jūsų būstą transportuoti, kur tik panorėsite.

 „Wikkelhouse“ yra visiškai draugiškas aplinkai. Jis pagamintas iš perdirbtų medžiagų, o nukirtus medį, į jo vietą yra pasodinami net keli kiti augalai.

Jei susidomėjote šiuo namu, verčiau kuo greičiau užsiregistruokite, nes bendrovė kasmet pastato vos 12 namų. Taip ji daro dėl to, kad užtikrintų aukščiausią kokybės lygį. Vėliau gamybos apimtis ketinama išplėsti ir kas žino, gal žvelgiame į statybų rinkos ateitį.

 

 

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt