Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

AirZone išmanusis kondicionavimas – Alternatyva multi-split sistemai
2020-04-07 Šaltinis: UAB GEDARTA

Jei neteko susidurti su multi-split sistema, trumpai apibrėšime kas tai yra. Tai yra sistema kuomet patalpose norima įsirengti daugiau nei vieną kondicionierių. Paprastai išorinėje namo dalyje yra statomas lauko blokas iš kurio į namo vidų galima pajungti keletą vidinių dalių. O kas gi yra AirZone sistema? Tai yra ta pati multi-split sistema, tik tobulesnis variantas. Lubose yra paslepiamas (sumontuojamas) pagrindinis įrenginys, kuris ortakių pagalba gali šildyti arba vėsinti patalpas. 


AirZone išmanusis kondicionavimas – Alternatyva multi-split sistemai title=

AirZone sertifikuotas gaminys

AirZone išmanusis kondicionavimas yra pripažintas pasaulyje ir turi tokius sertifikatus kaip: ISO 14001, ISO 9001, BREEAM, LEED, WELL.

 

Paprastam mirtingajam šie skaičių ir raidžių deriniai nieko nesako, tačiau šildymo ir vėsinimo sistemų gamintojams tai yra svarbus įvertinimas. Šie sertifikatai įrodo, jog gaminys yra efektyvus, ekologiškas ir kokybiškas.

 AirZone ir multi-split sistemų skirtumai

Bene vienas iš svarbiausių šių kondicionavimo sistemų skirtumų – galimybė valdyti temperatūra individualiai kiekviename kambaryje. Kiekvienam kambariui yra priskirtas valdiklis, kurio pagalba galėsite nustatyti norimą temperatūrą arba galėsite iš vis išjungti šildymą/vėsinimą. Tai padės jums nešvaistyti energijos ir sutaupyti papildomų pinigų. Dar vienas didelis kondicionieriaus privalumas – dizainas. Ši sistema neturi ant sienų kabinamų įrenginių, todėl viską lengvai galėsite priderinti prie dizaino. Kambaryje montuojamos grotelės, per kurias ortakių pagalba atkeliauja šiluma/vėsinimas iš pagrindinio įrenginio.

 Valdykite viską nuotoliniu būdu

Ši kondicionavimo sistema turi savo programėlę AirZone cloud, kurios pagalba galėsite viską valdyti nuotoliniu būdu. Nesvarbu ar jūs esate darbe, atostogose, o gal tiesiog gulite lovoje ir tingite perjungti viską rankiniu būdu. Šios programėles pagalba galėsite išjungti šildymą jei tai pamiršote padaryti arba sušildyti namus kol grįžtate iš darbo. Tokiu būdu galėsite nemažai sutaupyti. Gamintojai paskaičiavo, jog naudojant šią kondicionavimo sistemą, žmonės suvartoja net 53% mažiau energijos!!!

 Gedarta.lt partneriai, galintys sumontuoti sistemą

Gedarta.lt tai inžinerinių sistemų įmonė. Čia dirbantys darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį, yra kvalifikuoti, todėl žino ką daro. Įmonė per 13 gyvavimo metų nuolat atsižvelgia į besikeičiančias tendencijas, todėl gali pasiūlyti platų paslaugų pasirinkimą: šildymo/vėsinimo, vėdinimo sistemų pardavimai, montavimo darbai ar projektavimo darbai.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt