Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Pasidaryk pats. Smulkmenos iš jūros dovanų
2012-08-08 Šaltinis: Laikas.lt

Keliaudami dažnai sentimentaliai prisirenkame jūros išplautų stiklelių ar nugludintų medžio gabalų, o mažieji neretai prisiveža pilnus maišus kriauklių ir gintaro gabalėlių. Ketiname iš šių jūros dovanų pasigaminti kokią mielą smulkmeną, tačiau paprastai jas paliekame mėtytis ant lentynų ar sumetame į vazą. Siūlome atkapstyti savo kelionių prisiminimus arba prisirinkti naujų, o iš jų pasigaminti smagių daikčiukų namams.


 Pasidaryk pats. Smulkmenos iš jūros dovanų title=
Nuotr. completely-coastal.com

Stikleliai

 

Stiklo šukės, kurias per ilgą laiką nugludina jūros bangos ir smėlis, gali tapti puikiai pakabukais ar auskarais, tačiau mes sūlome pasigaminti savo svajonių plytelę. Šias plyteles turi daugelis pasaulio miestų (Vilnius taip pat), o ant jų atsistojus ir kelis kartus kartus apsisukus sugalvoti norai būtinai išsipildo.

 

Jums tiesiog reikės pasiimti seną pyrago formą (galite naudoti ir vienkartinius plastikinius fasavimo indus ar pan.), pripildyti ją cemento ir stiklelius sudėkite į harmoningą ornamentą.

 

Nugludintas medis

 

 

Medis savyje turi ypatingos šilumos, o jeigu jį dar nugludino jūra, tai tiesiog nesinori palikti jo mėtytis pajūrio smėlyje. Nepalikite! Prisirinkus kiek didesnių medžio gabalų galima iš jų susimeistrauti tvorelę sodyboje ar namų kieme. Beje, medį būtų naudinga papildomai impregnuoti specialiu laku ir taip apsaugoti jį nuo drėgmės.

 

Jeigu nepasisekė surasti didesnių medžio gabalų, tai panašia tvorele iš mažų šakelių galite apklijuoti gėlių vazonus.

 

Žvakės iš kriauklių

 

 

Daugelio namuose teko matyti kriauklėmis apklijuotus rėmelius. Sutinkame, kad tai žavi idėja, tačiau ji jau truputį pabodusi. Pabandykite šį tą naujo ir pasigaminkite žvakes! Jums reikės parafino, knato (lininę virvę pamirkykite parafine), metalinės plokštelės, karoliuko ar kokio sunkesnio, nedidelio daikčiuko.

 

Prie knato pririškite karoliuką ar įtvirtinkite metalinę plokštelę ir jį padėkite ant kriauklės dugno. Pilkite ištirpintą parafiną. Palikite sustingti. Prisiminkite, kad viršutinei daliai sustingus dugnas dar gali būti skystas, tad geriausiai leisti kriauklių žvakėms pagulėti per naktį.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt