Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

Numerio tema: Išmanusis namas

 
Technologijos

Išmanusis telefonas, laikrodis, dulkių siurblys – daugeliui tai jau nebe svajonė, o puikiai pažįstama kasdienybė. O išmanusis namas ar butas, kuris atliepia individualius namo gyventojų poreikius, sumaniai reaguoja į pačius įvairiausius aplinkos pasikeitimus, bet kokiomis sąlygomis užtikrindamas maksimaliai komfortiškas ir prie gyventojų įpročių pritaikytas aplinkos sąlygas. Daugeliui žmonių Lietuvoje tai vis dar naujovė ir ne vieno šiuolaikinio žmogaus svajonė.


Efektyvus namų šildymas – vienas svarbiausių klausimų, kurį sprendžia besistatantys naujus namus ar renovuojantys jau turimus. Dažniausiai šildymui pasirenkami „oras–vanduo“, geoterminiai šilumos siurbliai arba dujiniai katilai. Lietuvoje šildymo sezonas trunka daugiau kaip pusę metų, o vasaros būna itin karštos, todėl šilumos siurblys „oras–oras“ yra tai, apie ką galėtų pagalvoti kiekvienas.

Ekspertai pataria

Lietuvos stogams ir laukams sparčiai pasidengiant saulės moduliais, dažnas pilietis skuba įšokti į įsibėgėjantį traukinį. Paramos sąlygos palankios, saulės modulių pasiūla didžiulė, investicijos į saulės energetiką šiandien prieinamos praktiškai visiems. Gyvenantiems miesto daugiabučiuose, žinoma, vienintelė galimybė – investuoti į nutolusius saulės parkus. O štai individualių namų gyventojams gali kilti klausimas: įsirengti saulės elektrinę ant nuosavo namo stogo ar rinktis elektrinės dalį nutolusiame saulės parke?


Jau neįsivaizduojame neišmaniojo telefono, neišmaniojo laikrodžio, neišmaniojo automobilio ir daugelio kitų daiktų, kurie yra pilni naujų ir išmanių technologijų.
Apie protingus namus kalbame jau gana seniai, bet kol kas išmanusis ar protingas namas nėra tapęs norma ir labai dažnu reiškiniu. Kodėl protingo namo technologija vis dar neįveikia daugelio statytojų barjero?

Renkamės medžiagas

Šiandien turime galimybę rinktis iš itin plataus, skirtingas problemas spręsti galinčių čiužinių asortimento, todėl LONAS komforto ekspertai pristato pagrindinius modernių čiužinių tipus ir dalijasi patarimais, kaip išsirinkti tą vienintelį.


Spartėjant gyvenimo ritmui, vonios kambario erdvė tampa ne tik švaros, bet ir poilsio zona, todėl vonios kambario įrengimui ar remontui reikia ruoštis atsakingai. Juk įsirengiame šį kambarį ne vieneriems metams, tad planuotis darbus reikia iš anksto, gerai apgalvojus visus sprendimus. Visiems norisi, kad pasirinkta įranga pateisintų lūkesčius ir būtų patikimai naudojama ilgus metus. 

Interjero idėjos

Interjeruose daugėja jaukumą kuriančių detalių. Projektuojant vonios kambarį, reikia susitelkti ne tik į kliento norus – reikia stengtis, kad sukurtas interjeras žmogui patiktų, kasdien apsilankant vonioje suptų jauki aplinka, džiugintų komforto pojūtis, galimybė atsipalaiduoti pamirštant visus rūpesčius, laiką skiriant relaksacijai.


„Namai – užfiksuotas momentas, vieta ir įvykis, atskleidžiantis žmonių gyvenimo būdą per daiktus, spalvas, raštus ir formas,“ – sako šio kaip mat akį patraukiančio interjero viena iš kūrėjų, DO ARCHITECTS architektė Ieva Marija Malinauskaitė. Prie šio interjero projekto taip pat drauge dirbo architektė, DO ARCHITECTS bendrasteigėjė Andrė Baldišiūtė.

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt