Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

Numerio tema: Statybų sezonas

 
Technologijos

Daugelį metų lietuviško nuosavo gyvenamojo namo etalonu buvo laikomas drūtas baltų arba raudonų plytų mūrinukas. Tačiau laikas keičia vertybes, ir šiandien daugumą statytojų domina ne tiek fizinis būsto tvirtumas, kiek jo ekonomiškumas, statybos ir eksploatacijos paprastumas. Vertinant plačią individualios statybos technologijų įvairovę, specialistų žvilgsniai vis dažniau krypsta į medines karkasines namų konstrukcijas.


Archeologų atradimai byloja, kad garinės pirties malonumais žmonės galėjo lepintis jau prieš 6000 metų. Teigiama, kad kūrendamos ugnį ir pastebėjusios, kad įkaitę ugniakuro akmenys gali ne tik šildyti vandenį, bet ir versti jį garu, garinės pirties duris pravėrė moterys. O jau netrukus jos buvo plačiai atlapotos – pirtis tapo kone šventa apsivalymo vieta, radusi vietą net religinėse apeigose.

Renkamės medžiagas

Tvirtas, ilgaamžis, patikimas, tradicinis, ekologiškas, gražus, šiltas, ekonomiškas… Šį sąrašą, kalbant apie reikalavimus, kuriuos keliame savo namui, galima tęsti kone iki begalybės. Tačiau kaip užsitikrinti, kad būtent mūsų pageidavimų sąrašą atitiktų mūsų statomas namas? Atsakymas paprastas, tereikia išsirinkti tinkamiausius blokelius, pasiraitoti rankoves ir kibti į darbus. Blokelis prie blokelio – ir Jūsų svajonių namas pastatytas! Taigi renkamės blokelius savo svajonių namui.

Ekspertai pataria

Tuomet, kai apdailos medžiagų pasirinkimas nebuvo toks platus ir įvairus kaip šiandieną, nekildavo daug klausimų dėl būsto įsirengimo. Galvos sukti nereikėdavo ir apdailinant lubas, darbų seka būdavo žinoma ir aiški – tinkavimas, glaistymas, dažymas. Daugelis iš mūsų dar pamena sovietmečio epochą, kai bene vienintelė neretai nelygių lubų puošmena būdavo šviestuvas.


Tie, kas bent kartą po savo namus vaikščiojo basomis, žino, kaip tai gera...
Todėl nenuostabu, kad, įsirengdami ar remontuodami savo namus, išties nemažai dėmesio skiriame būsto grindims. Įvairiausių grindų pasirinkimas rinkoje išties milžiniškas, o ir pačios dangos itin skirtingos. Tad kaip neapsirikti?

Namų erdvės

Tikrą menininką įkvėpimas gali pagauti staiga ir pačioje netikėčiausioje vietoje. Tačiau neįprasta, kryptingai suformuota aplinka gali paskatinti kūrybinį procesą, tapti savotišku jo katalizatoriumi. Būtent šia mintimi vadovavosi prabangaus Olandijos prekybos tinklo De Bijenkorf vadovai, kartu su Amsterdamo nacionaliniu muziejumi pradėję įgyvendinti Reziduojančių menininkų (Artists in Residence) projektą.


Ar kada pagalvojote, kiek įtakos interjerui ir jūsų gyvenimo patogumui turi tokia maža, funkcinė interjero detalė, kaip jungiklis? Kadaise buvęs tik paprastas rankinis „mygtukas“, šiandien jungiklis tapo toks išmanus ir galingas, kad galite juo valdyti visus namus.

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt