Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

Numerio tema: Šviesūs namai

 
Technologijos

Daugelis mūsų vertina medieną kaip prieinamą, patvarią ir aplinką tausojančią statybinę medžiagą. Tačiau norint ją naudoti karkasiniams ir rąstiniams namams statyti, reikia specifinių žinių, didelių darbo sąnaudų, bet tai ne visada užtikrina idealų rezultatą.Klijuotosios masyviosios medienos gaminiai leidžia ne tik padidinti medinių konstrukcijų kokybę ir tvarumą, bet ir gerokai paspartinti statybos eigą.


Paskutiniu metu spauda mirgėte mirga: „Svajonių vaikų darželis – aktyvus namas, sveikas maistas ir miegas gryname ore“, „Pasyvaus namo savininkas: už šildymą moku dešimt kartų mažiau“, „Tvarus gyvenimas ir aktyvūs namai“, „Pasyvus namas –asmeninė energetikos strategija“ ir t. t. Kuo skiriasi aktyvus gyvenimas nuo pasyvaus – žino kiekvienas, tačiau ar daugelis galėtų pasakyti, kuo skiriasi pasyvus namas nuo aktyvaus, ir kuriam visgi priklauso ateitis?

Energetika

Praeitais metais minėjome vėjo energetikos Lietuvoje dešimtmetį, o kartu ir į pabaigą judant pirmajam šio sektoriaus plėtros etapui šalyje, atėjo laikas spręsti, kaip ir kada vėjo jėgainės galėtų daugiau prisidėti prie energetinės nepriklausomybės užtikrinimo ir ko reikia, kad būtų naudojama daugiau žalios elektros energijos. Ekspertų teigimu, sausumoje prie elektros tinklų galima prijungti dvigubai daugiau nei dabar įstatymų leidžiama iš vėjo pagamintos elektros.


Šiuo metu Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, biokuro populiarumas įgauna vis didesnį pagreitį. Malkos, medžio pjuvenų briketai ir granulės yra ekologiškas, išskiriantis daug energijos, bet kartu mažai atliekų paliekantis kuras. Vis dažniau atsisakoma neefektyvaus durpių kuro ir akmens anglies. Šis kuras teršia aplinką, o jam sudegus lieka daug atliekų.

Ekspertai pataria

Nemažai moterų, vyrų lūpose išgirdusios žodį „remontas“ ima skųstis nepakeliamais migrenos skausmais... Nenuostabu, juk dar vaikystėje jos matė, kaip jų tėvų pradėti trumpalaikiai namų atnaujinimai virsdavo amžiaus statybomis. Tačiau iš tiesų šiais laikais susiremontuoti nuosavą būstą galima lengvai ir greitai, tereikia laikytis kai kurių svarbių taisyklių.


Atrodytų, imti ir nudažyti sieną gana nesudėtinga. Imi volelį į rankas ir pirmyn! Turbūt taip mano daugelis pradedančių meistrų net neįtardami, kad sienų parengimo darbai trunka kelis kartus ilgiau nei pats dažymas. Nors tai gana nebrangus ir greitas būdas atnaujinti interjerą, tačiau be patirties ir elementarių žinių teisingai nudažyti savo būsto sienas lateksiniais ar aliejiniais dažais gali pasirodyti ne taip jau paprasta, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio.

Namų erdvės

Baltas popieriaus lapas – erdvė neribotai fantazijai, lygiai taip pat kaip ir balta siena interjere. Balta spalva – idealus pasirinkimas, kai negalite apsispręsti, kokios spalvos ar stiliaus interjero norėtumėte, nes, turėdami baltas sienas, bet kada galėsite papildyti interjerą kitomis spalvomis ar net kardinaliai pakeisti jo stilių.


Pokalbį apie šviestuvų dizainą tenka pradėti nuo teiginio, kuris šiandien jau tapo aksioma: šiuolaikiniame interjere dėmesys skiriamas ne šviestuvų formai ar jų struktūrai, o kompleksinės, bendros namų apšvietimo sistemos kūrimui. Kitaip tariant, ir projektuotojus, ir vartotojus domina ne tiek šviestuvai, kiek jų skleidžiama šviesa.

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt