Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

Numerio tema: Išmanieji namai

 
Numerio idėja

Dauguma lietuvių, išgirdę žodžių junginį „išmanusis namas“, numoja ranka sakydami – čia ne man, čia tik turtingiesiems. Tačiau ar jie imtų mojuoti rankomis užsiminus apie mobilųjį telefoną, kompiuterį ar televizoriaus pultelį? O juk tai tokią pačią funkciją atliekančios technologijos kaip ir tos, kurios bet kurį butą ar namą paverčia išmaniuoju.

Technologijos

Kiekvieną statinį sudaro konstrukcinių elementų sistema, prie kurių reikėtų priskirti ne tik pamatą, bet ir pagrindą. Statinio poveikiai per pamatą perduodami pagrindui. Projektuojant statinį skaičiuojamas ir pagrindas. Savo ruožtu pagrindas per pamatą daro poveikį kitiems konstrukciniams statinio elementams.

Renkamės medžiagas

Stogo dangų parduotuvėse galima praleisti valandų valandas apžiūrinėjant, svarstant ir renkantis dangą, kuri tinkamiausia būtent Jūsų statiniui. Nuo prekių gausos gali apsisukti galva, o taip nutikus tikrai nuvažiuos stogas... Svarbiausia, kad jis nuvažiuotų tinkama kryptimi (Jūsų statybvietės link), o pats stogas būtų tinkamiausias būtent Jūsų statiniui.


Statant naują ar rekonstruojant seną pastatą, fasado apdailai tenka vienas svarbiausių vaidmenų. Juk būtent fasadas pirmiausia atkreipia mūsų žvilgsnį į pastatą, jį reprezentuoja. Namo fasadas svarbus ne tik estetine ir reprezentacine funkcija, jis apima kur kas pragmatiškesnę ekonomiškumo, ilgaamžiškumo, funkcionalumą sampratą. Fasado apdailos medžiagų įvairovė nemaža, tad medžiagas ir fasado apdailos sistemą – tinkuojamąją ar vėdinamąją – pasirinkti padės patyrę specialistai.

Namų erdvės

XX a. trečiajame dešimtmetyje Niujorko centre liko apleisti pramoninės architektūros pastatai, kuriuos už palyginti nedidelę kainą įsigijo menininkai, ieškodami pigių būdų įsirengti pirmiausia kūrybines dirbtuves-studijas, o tik vėliau gimė mintis susikurti ir originalią gyvenamąją erdvę. Taip gimė pirmieji loftai – būstai pramoninėje erdvėje, šiandien tapę daugelio žmonių geidžiama preke.


„Šaltųjų“ metalų – chromo, nikelio, nerūdijančiojo plieno – paviršiai, dar pernai karaliavę moderniame interjere, ypač virtuvėje, 2014-aisiais užleidžia vietą „šiltesniems“ metalams – populiarėja vario, bronzos, žalvario, aukso, taip pat matiniai geležies ir aliuminio paviršiai. Šį sezoną garsūs dizaino gamintojai siūlo eksperimentuoti ir interjeruose išbandyti pačius įvairiausius metalo efektus.

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt