Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

Numerio tema: Energijos tausojimo galimybės

 
Numerio idėja

Privačiųjų namų savininkams, susiruošusiems įrengti ar atnaujinti būsto šildymo sistemą, kyla begalė klausimų. Vienas pagrindinių – kaip pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį pasirinkus vieną ar kitą šildymo būdą ir kuro rūšį.

Statybų idėjos

Vokietijoje, Austrijoje, Skandinavijoje daugiabučiai namai pagal pasyviojo namo formulę buvo pradėti modernizuoti praėjusio dešimtmečio pabaigoje. Iki šiol Europoje pasiekta svarių rezultatų.


Privačiųjų namų savininkai jau pasirengę savo namus šildyti saulės energija. Tačiau didelė dalis Lietuvos žmonių gyvena daugiabučiuose. Poreikis taupyti elektros energiją aktualiausias būtent šiame gyvenamajame sektoriuje. Kokios perspektyvos saulės energetikos atžvilgiu laukia paprastų Lietuvos miestelių namų ūkių?

Interjero priedas- Namų erdvės

Poreikis atskirti vidines gyvenamojo būsto erdves buvo aktualus visais laikais. Net ir šiandien, kai interjeruose karaliauja nežabojama dienos šviesa, vidinės durys nepraranda savo funkcijos, suteikia privatumo, leidžia patenkinti skirtingus būsto šeimininkų poreikius, galiausiai išlieka viena estetinių interjero kūrimo priemonių.


Praeityje koridorius buvo suvokiamas kaip visiškai atskira interjero zona, tarsi antraeilė patalpa, kurią nuo kitų būsto erdvių tiesiog būtina atskirta vidaus durimis. Pasak baldus bei interjero dizainą projektuojančios architektės Ritos Tikuišienės, tai lėmė kelios priežastys – koridoriai buvo standartiniai, jiems buvo gaminami standartiniai baldai, todėl šią erdvę buvo bandomai įvairiausiais būdais užmaskuoti. Šiandien koridorius, svetainė ir virtuvė tampa vientisa zona, tačiau koridorius ir toliau nepraranda savo funkcijos.

Statybų technologijos

Šiuolaikiniuose pramonės ir žemės ūkio pastatų statybos projektuose labai svarbu suderinti medžiagų kokybę ir kainą. Juk nuo protingai paskirstytų investicijų priklauso verslo sėkmė. Tai įrodė kompanija Eternit Baltic, gaminanti beasbesčius pluoštinio cemento stogo lakštus.


Atsiranda vis daugiau namus ar kitus pastatus statančių žmonių, kuriems neužtenka vien įsigyti reikiamų medžiagų. Todėl ne tik Europoje, bet ir Lietuvoje didėja paslaugų, kai užsakovui siūlomas ne tik konkretus gaminys ar konstrukcija, bet ir kiti statybos sprendimai, poreikis. Kitaip tariant, viskas – nuo medžiagų ir konsultacijų iki montavimo darbų – gaunama iš vienų rankų.

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt