Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu

news

 
Tema: Interjeras

313. Norime įsistatyti nematomas duris medžio imitacijos sienoje, kuri būtų sujungta su virtuvės komplektu. Klausimas: kaip suderinti durų plokštę su virtuvės plokšte, ir darbų eigą: ar pirkti duris ir pritaikyti plokštę ar rinktis baldų plokštėmis, o tada laminuoti? kaip sujungti baldus su nematomomis durimis? ar durys turi būti sumontuotos iš anksto, ar virtuvės komplektas montuojamas kartu su durimis? 

Žinovo atsakymas:


"Medžio imitacija" per platus terminas. Kas tai - plėvelė, natūrali faneruotė, medžio masyvas? Nuo to, iš kokios medžiagos padengtos sienos priklauso ir durų medžiagiškumas, ir atitinkamai darbų eiga.

Paprastai medžiagos, kurios naudojamos baldų fasadams gali būti naudojamos ir durų gamyboje. Todėl reikia patyrinėti rinką - išsirinkti keletą spalvinių sprendimų ir su jais derinti baldinę bei durų gamintojų naudojamą medžiaga. Kad tai pavyks apsilankius pas pirmą pasitaikiusį gamintoją, turbūt nerealu. Bet tikrai rasite ne vieną gamintoją rinkoje, kuris turės tą pačią madžiagą tiek baldams, tiek durims gaminti.

Surims montuoti bet kuriuo atveju reikalinga stakta. Nesvarbu, ar ji standartinė, ar "nematoma", ar staktos funkciją atlieka medinis arba aliuminis profilis, vis tiek tai turi būti perimetrinė atrama, kuri tarnaus kaip stakta durų varčiai. Todėl reiktų galvoti, kaip staktą (arba tai, kas bus naudojama vietoje jos) sutvirtinti su baldų korpusu.

Jei teisingai vertiname Jūsų situaciją, (nes trūksta informacijos), tai Jūs norėtumėte, kad baldų, sienų ir durų fasadai būtų tos pačios medžiagos ir sueitų į vieną lygmenį? Tuomet baldų korpusas ir sumontuotų durų plokštuma turėtų būti viename lygmenyje su siena, o toliau baldų fasadai, sienų apdaila (kartu uždengiant ir durų staktą) ir durų varčios plokštuma gaminama / klijuojama iš tų pačių fasadinių medžiagų, t.y. ne tik to paties medžiagiškumo, bet ir to paties storio, kad visas plokštumas išlaikyti viename lygyje.

P.S. "Paslėptos", "nematomos", "beapvadinės" durys yra madinga ir šiai dienai dažnas klientas tokiu dizainu susidomi. Bet ar kiekvienas supranta, kad tokios durys bus "nematomos" tik iš vienos pusės ir ar turi sprendimus, kaip tai atrodys iš vidinės pusės?

 

UAB „Finesa“
tel. +37067917369
Vilnius, Viršuliškių g. 42, PC „Mada“
II a. (įėjimas iš Viršuliškių g.)
www.kambariodurys.lt
www.laukodurys.lt
www.rankenos.lt

 

--------------------------------------------------------

 

Galima daryti įvairiai. Jog tiksliau pasakyti, reikėtų gauti planą, kur matytųsi durų vieta ir atidarymo kryptis. Dažniausiai ant durų klijuojame HPL plokštę. Tačiau LMDP ir HPL skiriasi blizgumas. 

 

Lina Nikitinaitė
vilnius@e-durys.com
E-durys.com

 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt