Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

2 durų pasirinkimai mažoms erdvėms
2020-02-12 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,
Norėdami pasidžiaugti bendradarbiavimu su puikiomis interjero dizainerėmis Akvile Myško-Žviniene bei Vaida Atkočaitytė, norime pasidžiaugti interjeru, prie kurio prisidėjome įrengdami nematomos ir stumdomos į sieną duris. Nematomų ir stumdomų durų tandemas tapo puikiu sprendimu mažai erdvei, kurioje pavyko suprojektuoti tiek tualetą, tiek virtuvėlę.


2 durų pasirinkimai mažoms erdvėms title=
Nuotr. Leonas Garbačauskas

Interjero dizainerės priėmė iššūkį - 67,2 kv. m. erdvėje suformuoti ergonomiškas, funkcionalias darbo vietas 8 asmenims bei poilsio ir virtuvės zonas.

Turime pripažinti, kad joms kuo puikiausiai pavyko, nes įstatėme nematomos ir stumdomos į sieną duris į šią mažą erdvę.

Interjero dizainerės šią mažą erdvę pavertė preciziška ir tikslia darbo erdve, skaičių ir dokumentų pasaulyje šešias dienas per savaitę gyvenančiam moterų kolektyvui. Atskyrė darbo zonas (kartu ir vizualiai praplečiant erdvę) panaudodamos stiklines pertvaras, kurios ne tik funkciškai ir vizualiai padalino pagrindinę erdvę į penkias zonas, bet kartu ir slopina garsą.

 

 Pagrindinis uždavinys ir pažadas užsakovams interjero dizainerėms Akvilei ir Vaidai buvo sukurti jaukią namų atmosferą. Pagrindinis bendros darbuotojų zonos akcentas – stikliniai kubai, kuriuose sukomponuoti dirbtiniai augalai.

 

 

Be augalų interjere, namų jaukumo atmosferą kuria paveikslai, kurie yra įmontuoti spintose ir atlieka varstomų durelių funkciją (paveikslų autorius – Donatas Jankauskas).


Jeigu atkreipsite dėmesį, interjere dominuoja achromatinės spalvos, kurias papildo spalvoti akcentai.

 

 

Pagrindines interjero spalvas - pilką ir raudoną - padiktavo reprezentacinės įmonės spalvos. Kėdėse, minkštuose balduose, rankenose ir t.t. koloritas taip pat atsikartoja ir kituose interjero elementuose – Interjere didelis dėmesys skiriamas dirbtinio apšvietimo parinkimui. Įspūdį mums taip pat paliko apšvietimas, kuris yra dviejų tipų – pagrindinis (darbo vietų) ir papildomas – akcentinis (paryškinantis pagrindinius interjero elementus - augalus ir paveikslus).

 Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šio puikaus interjero, kuriame nematomos ir stumdomos į sieną duris puikiai įsikomponavo į šią mažą, bet gražią bei stilingą, erdvę.

 Visuomet pasiruošę padėti,
www.e-durys.com

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt