Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

23 miegamųjų interjerai pajūryje
2011-09-11 Šaltinis: namudizainas.lt

Miegamojo interjeras tampa gamtos dalimi, originalaus interjero dizaino miegamuosiuose kambariuose su panoraminiais vandenyno vaizdais. Manau, kad neatrastume žmogaus, nenorinčio dienos ar kitos praleisti prie jūros.


23 miegamųjų interjerai pajūryje title=

O jei tai būtų apartamentai, iš kurių vandens platumomis galėtumėte žavėtis pro savo miegamojo langą ir, kuris tarytum valtelė plūduriuoja ant bangų? Ir jeigu miegamojo interjero dizainas savo nepakartojamu grakštumu įsilietų į visa apimantį gamtos alsavimą?

 

Manau abejonių neliktų. Jūra, akimis pasiekiama iš miegamojo kambario lovos ir interjero dizaino, dekoro ir apdailos elementai tauriai skambantys, gamtos ir žmogaus kuriamoje, spalvų, medžiagų ir paviršių įvairovėje. Gražu?

Nekilnojamasis turtas prie jūros yra daugelio žmonių pageidaujamas ir vertinamas pirkinys. Ne kiekvienas gali įsigyti nekilnojamąjį turtą, esantį ant vandenyno ar jūros kranto, nes tokiose vietose pastatai yra rečiau parduodami ir brangesni.

 

Nors nekilnojamasis turtas ant vandenyno kranto yra tarp brangiausių, bet tai yra ir išlieka viena iš geriausių investicijų. Nekilnojamasis turtas pajūryje beveik visa laiką išlaiko savo vertę. Recesija ir kiti neigiami ekonominiai faktoriai turi mažesnį poveikį.

Šiandien aš nesiūlysiu Jums įsigyti namo, buto ar apartamentų prie jūros, bet norėčiau parodyti Jums kvapą gniaužiančių miegamųjų kambarių, įsitaisiusių statiniuose ant vandenyno kranto ir besidžiaugiančių žydru dangumi, bei puikiais atogrąžų paplūdimiais.

 

Kai kam nusišypsojo laimė gyventi šalia vandenyno ir džiaugtis tuo grožiu ištisus metus, na bet mes mažų mažiausiai galime pasižvalgyti ir pasidžiaugti šių puikių miegamųjų kambarių interjerais ir panoraminiais vandenyno vaizdais. Mėgaukimės!

 

 

saulėtekis pro miegamojo langus

 

medžiu dekoruotas miegamojo interjeras viloje

 

mėlynojo vandens vaizdas iš miegamojo

 

miegamasis su vaizdu į jūrą ir į kalnus

 

miegamasis su vaizdu į vandenyną

 

miegamasis viloje šalia vandenyno

 

miegamojo kambario interjeras ir eksterjeras

 

miegamasis su vaizdu į jūrą

 

miegamojo vaizdas vakare

vilos miegamojo vaizdas

 

puikus ryto vaizdas iš miegamojo

 

raudonas miegamasis kambarys

 

rausvas miegamasis su vaizdu į vandenyną

rytas vilos miegamąjame

 

svajonių miegamojo vaizdas

 

šviesus megamojo dizainas

vaizdas į vandenyną iš miegamojo

 

vaizdas į vandenyną iš šiuolaikinio miegamojo

 

vandenyno vaizdas iš miegamojo name

 

vėsus miegamojo kambario vaizdas

 

vilos saloje miegamojo vaizdas

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt